previous arrow
next arrow
Slider

СТО Тойота і Лексус

Ми пропонуємо повний спектр послуг з ремонту і технічного обслуговування автомобілів.

Профілактичне обслуговування

Кращий спосіб мінімізувати поломки – виконувати планове тех. обслуговування
СТО Тойота і Лексус

Загальний
ремонт

У нас більше 100 видів ремонтних робіт для автомобілів, і цей список постійно росте
СТО Тойота і Лексус - Фото №2

Ремонт і обслуговування гальм

Обслуговування гальм важливо для забезпечення вашої безпеки і безпеки ваших пасажирів
СТО Тойота і Лексус - Фото №3
Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

  • Присутність при ремонті
  • Гарантія до 2-х років
  • Ремонт без сюрпризів
  • Дотримання термінів
  • Тільки те, що потрібно
  • Рішення проблеми з першого разу
  • Ви витратите з нами менше
  • Все необхідне обладнання

Про нашу компанію

Клієнти звертаються до TopAuto з усіма видами замовлень по ремонту, діагностики та обслуговування автомобілів. Завдяки великому досвіду роботи і команді професіоналів, яку ми маємо зараз, наша компанія впевнена в якості послуг, що надаються для наших клієнтів. Щоб домогтися такого результату, ми об’єднуємо комплектуючі найвищої якості з передовими технологіями і інструментом, щоб в кінцевому підсумку зробити ваш автомобіль унікальним в плані надійності.
СТО Тойота і Лексус - Фото №4
0
РОКІВ ДОСВІДУ
0
ПРОФЕСІЙНИХ СПІВРОБІТНИКІВ
0
ЗАДОВОЛЕНИХ КЛІЄНТІВ

Запишіться прямо зараз

на ремонт або тех. обслуговування вашого автомобіля

Телефонуйте:

СТО Тойота і Лексус - Фото №5