Адаптація радіо

Радіо в кожному автомобілі невід’ємний аксесуар: плейлисти улюблених радіостанцій створюють гарний настрій, допомагають коротати час в пробках, а регулярні огляди допомагають оперативно орієнтуватися в дорожній ситуації на вулицях міста. Однак в деяких випадках, купуючи автомобіль японської або американської збірки, доводиться адаптувати магнітоли, якими вони оснащені для прийому потрібних радіосигналів. Справа в тому, що радіостанції нашої країни віщають в FM діапазоні країн Європи, а приймачі в японських і американських авто просто не приймають його, так як налаштовані під свої діапазони.

На просторах інтернету можна знайти масу способів вирішення цієї проблеми, а умовний механік з сусіднього гаража з упевненістю скаже, що це простіше простого і видасть будь-якої фірмовий «лайфхак». Поспішаємо застерегти вас від необдуманого кроку, якщо ви вирішите довірити магнітолу своєї машини самоука або того гірше, не маючи досвіду, почати адаптацію її самостійно. Тому як по-справжньому якісно адаптувати радіо зможуть тільки професіонали зі знаннями в радіоелектроніці. Адже доведеться проникати всередину магнітоли, випоювати перемичку, яка визначає діапазон частоти роботи приймача, підлаштовувати котушки індуктивності блоку радіоприймача або зовсім заміна програмного забезпечення всієї магнітоли. Варто подумати, чи впораєтеся ви або непідготовлені фахівець з подібною процедурою?

Звернувшись в автосервіс «TopAuto», ви можете бути впевнені в професійному проведенні всіх операцій по адаптації японських і американських радіоприймачів, адже наші фахівці мають більше 16 років досвіду таких процедур. Крім того, ми проводимо всі види ремонту будь-яких моделей автомобілів Toyota і Lexus незалежно від року їх випуску. У своїй роботі ми використовуємо тільки якісні запчастини від перевірених виробників і даємо гарантія на виконані роботи. Протягом гарантійного терміну надаємо повну консультаційну та технічну підтримку наших клієнтів. Якщо вам потрібен професійний і надійний автосервіс по Тойота і Лексус в Києві, то економте свій час і нерви – зверніться до нас. Наші фахівці запропонують вам повний комплекс послуг з діагностики і ремонту вашого надійного «японця» або шикарного «американця», а також допоможуть адаптувати його електроніку для роботи в місцевих умовах, а вам залишиться тільки насолоджуватися поїздкою і музикою улюблених радіостанцій.