Антикорозійна обробка кузова

Антикорозійна обробка кузова автомобіля в Києві — популярна послуга сервісу TopAuto. Купівля нової моделі Toyota або Lexus — приємна подія в житті кожної людини. Проте насамперед важливо потурбуватися про захист машини, щоб жодна проста або агресивна зовнішня дія не призвела до пошкодження кузова, двигуна, інших вузлів та агрегатів. Наскільки ретельно виробником виконаний антикорозійний захист авто, ми можемо тільки здогадуватися. Тому всі практичні покупці нових машин перед тим, як почати їх повноцінну експлуатацію, вирішують додатково замовити таку послугу.

Обробка авто від корозії гарантує несхильність поверхонь до впливу вологи, запобігає корозії. Тому вона актуальна для кожного транспортного засобу, водій якого зацікавлений у збереженні первинного зовнішнього вигляду кузова.

Якісне антикорозійне покриття автомобіля в Києві

СТО TopAuto вже понад десяти років пропонує свої послуги в Києві, гарантує ефективність обробки. Вона потрібна не лише новим машинам, але й уживаним. Будь-яке додаткове покриття із часом зношується. Антикорозійний захист автомобіля ефективний упродовж двох-трьох років, тому при використанні машини впродовж декількох років краще попросити майстра оглянути, наскільки збереглося захисне покриття. За необхідності антикорозійна обробка кузова автомобіля здійснюється повторно, щоб не втрачати рівень захищеності кузовних елементів від впливу вологи.

Ціна антикорозійного захисту залежить від розмірів машини, вартості використовуваного складу, сервісу, що пропонує такі послуги. На СТО TopAuto встановлена доступна ціна антикорозійної обробки кузова авто в Києві, щоб ця послуга була доступною для максимально великої аудиторії.

Пропонуємо обробити машину антикором на вигідних умовах

Антикорозійна обробка дна автомобіля стає необхідною в таких випадках:

  • серйозний ремонт днища, який призвів до необхідності оновлення захисного покриття;
  • експлуатація автотранспортного засобу чотири роки або більше;
  • купівля машини з пробігом, колишній власник якої не приділяв цьому питанню уваги.

Вартість антикорозійного покриття авто також залежить від необхідності в додаткових роботах. Наприклад, якщо на поверхнях автотранспорту з пробігом є іржа, перед обробкою її слід ретельно видалити. Це обумовлює певні витрати, унаслідок яких збільшується час, а також ціна антикорозійної обробки машини. Це необхідно враховувати при замовленні послуги. Якщо на поверхні будуть виявлені значні ушкодження, їх треба видалити, що також потребує додаткових зусиль.

Скористайтеся можливістю зробити антикорозійну обробку

Ціна антикорозійної обробки кузова автомобіля в Києві в сервісі TopAuto є найвигіднішою. Ви можете порівняти її з пропозиціями конкурентів, щоб у цьому переконатися. До того ж ми гарантуємо виняткову якість використовуваного складу, тому покриття здатне захищати поверхні впродовж максимально тривалого часу.

Пропонуємо здійснити антикорозійну обробку авто, ціна якого не є завищеною. Клієнти сервісу не переплачують, а мають можливість недорого захистити транспортний засіб. Щоб записатися, телефонуйте або пишіть нам — звертайтеся найбільш зручним способом.

Антикорозійна обробка на СТО — гарантія ефективності захисного покриття

Вартість антикорозійної обробки нового та старого автомобіля відрізняється, оскільки вживаний транспортний засіб передбачає більшу увагу з боку майстра, витрату додаткового часу й коштів. Навіть якщо візуально помітні лише невеликі плями, це означає, що всередині триває процес набагато більшого масштабу. Тому перед тим, як буде здійснена обробка авто від корозії та іржі в Києві, здійснюється ретельне очищення та обробка днища, щоб зупинити корозію.

Антикорозійна обробка днища автомобіля є єдиним способом захистити метал, запобігти явищу корозії, яке здатне призвести до часткового або навіть повного руйнування транспортного засобу. Роботи із захисту нового авто виконуються таким чином:

  • ретельне миття всіх поверхонь, включаючи приховані;
  • просушування до повного висихання;
  • покриття поверхонь захисною речовиною, заливання його в отвори;
  • сушіння.

Обробка машини Мовілем від корозії та іржі передбачає необхідність упродовж одного або двох днів утриматися від використання автотранспорту. Якщо роботи потрібні для вживаного авто, то після миття всі поверхні ретельно досліджуються щодо наявності корозії. Після того, як вони будуть оброблені, здійснюють видалення іржі.

Центр антикорозійної обробки TopAuto запрошує автовласників

Ціна обробки порогів авто від корозії та іржі в Києві нами встановлена на доступному рівні. Клієнти СТО не переплачують, отримують упевненість і гарантію в тому, що поверхні надійно захищені від впливу вологи. Запобігайте явищу корозії, щоб метал зберіг первинну міцність упродовж усього терміну експлуатації автотранспорту.

Остаточна ціна обробки кузова авто визначається індивідуально. Майстер має оглянути транспортний засіб, оцінити його стан, щоб розрахувати обсяг робіт і вартість послуг. Названа автовласнику сума залишається незмінною та не збільшується в процесі створення захисту для поверхонь. Запишіться та приїжджайте, щоб забезпечити захист від впливу вологи всього кузова на декілька років.

Обирайте досвідчених професіоналів!

Ціна повної професійної антикорозійної обробки автомобіля в нас є прийнятною. Якщо зацікавлені не переплачувати, замовляйте наші послуги. Робота в цій сфері понад десять років допомагає нам створювати для автовласників привабливі умови. Наші клієнти не переплачують та обслуговуються в зручний для них час.

Вам необхідно показати автотранспортний засіб, щоб майстер розрахував вартість антикорозійної обробки кузова легкового автомобіля. Установлена нами ціна антикорозійної обробки авто в Києві відповідає високому рівню сервісу й довговічності захисного покриття. Також ми готові запропонувати всі види послуг з обслуговування та ремонту автотранспортних засобів марок Лексус і Тойота.