Ремонт електрообладнання авто

Види робіт по ремонту електроустаткування, які ми пропонуємо:

 • Ремонт системи запалювання
 • Ремонт стартера
 • Ремонт генератора
 • Ремонт електропроводки автомобіля
 • Ремонт центрального замка
 • Ремонт освітлювальних приладів
 • Заміна запобіжників автомобіля
 • Ремонт склопідйомників автомобіля
 • Ремонт системи ABS, VSC, TRAC

Якщо потрібен автоелектрик у Києві, майстри компанії TopAuto готові надати вам свої послуги. Сервіс розташований на Оболоні й може допомогти власникам Toyota або Lexus, а також володарям транспортних засобів інших японських виробників. Незважаючи на високу якість сучасних машин, вони не захищені від природного старіння.

Кваліфікований автомобільний електрик у Києві здатен усунути будь-які несправності. В електроустаткуванні особливо важливо точно визначити причину несправності, оскільки вона далеко не завжди є зрозумілою. Часто проблема полягає в тому, що відійшли контакти або перегоріли запобіжники. Тому електрик автосервісу в Києві спочатку перевіряє саме ці причини. Він діє від простого до складного, щоб не оминути несправність і достовірно встановити її причину.

Автосервіс з електрики TopAuto — ваш надійний помічник

У сучасних іномарках японських виробників системи електроустаткування відрізняються підвищеною складністю. Вони підтримують працездатність транспорту й виконують цілий набір найважливіших функцій, тому при виникненні несправності не варто самостійно втручатися в такі системи. Пропонуємо записатися до автосервісу з ремонту електрики TopAuto, щоб досвідчений майстер продіагностував, виявив та усунув несправність за допомогою фірмового устаткування.

Електрик автосервісу має все необхідне для діагностики іномарок. На нашу СТО звертаються навіть із найновішими моделями. Співробітники мають високий рівень підготовки й регулярно підвищують кваліфікацію. Тому ремонт автоелектроніки виконується відповідно до рекомендацій виробників. Основними енергопостачальними вузлами автотранспортних засобів є акумулятор і генератор. Вони живлять:

 • стартер;
 • систему запалення;
 • систему освітлення;
 • склопідіймачі;
 • різні датчики й інші агрегати, які цього потребують.

Ремонт автоелектрики: особливості

У сервісі TopAuto виконуються обслуговування та ремонт електроустаткування відповідно до всіх стандартів. Найчастіше за несправності акумулятора він потребує заміни. Генератор, стартер та інші силові агрегати зазвичай ремонтуються та відновлюються. Якщо перегорають запобіжники або освітлювальне устаткування, вони замінюються.

Професійне відновлення електропроводки автомобіля — гарантія безперебійної роботи впродовж багатьох років. Якщо поломка не є явною, фахівець проводить діагностику транспортного засобу.

Ремонт електрики автомобіля розпочинається з діагностики

На СТО TopAuto встановлені обґрунтовані розцінки на ремонт електроустаткування. Остаточна вартість буде названа після того, як співробітник продіагностує систему, виявить несправність і її складність. Далі він перейде до усунення всіх виявлених проблем. Ціна ремонту електрики автомобіля в Києві в нас є конкурентною, тому автовласники не переплачують і заощаджують гроші.

Ціна ремонту електрики в авто залежить від вартості запчастин, які знадобиться замінити, і трудомісткості процесу. Усі іномарки японських виробників оснащуються бортовими комп’ютерами. Ця електроніка призначена для відстежування коректності функціонування всіх агрегатів і систем. Вона фіксує несправності та збої, щоб ремонт автоелектрики й інших елементів транспортних засобів прискорився за рахунок швидкості діагностики. Зчитувати інформацію з бортового комп’ютера допомагають спеціальні пристрої — сканери.

Як відбувається діагностика та ремонт автомобільної електроніки

Перед тим як почати ремонт приладів електроустаткування автомобіля, майстер візуально вивчає та фіксує всі несправності. Далі він використовує сканер, щоб протестувати системи, у яких відбулися збої. Таким чином, він у стислі терміни отримує всю необхідну інформацію, що дозволяє розпочати ремонт електрики в машині.

На екрані сканера відображується інформація про стан усього електроустаткування. Установлені нами розцінки на ремонт електроустаткування автомобілів не призведуть до надмірних витрат, оскільки ми не завищуємо вартість послуг.

Кваліфікований ремонт електрики автомобілів у TopAuto

Після того, як діагностика систем буде завершена, майстер починає ремонт електроніки авто. Сканери здатні виявити всі приховані несправності, тому перед фахівцем буде повноцінна картина, що дозволяє прийняти правильне рішення про те, який знадобиться ремонт електроніки автомобіля, скільки часу він потребуватиме та ін.

Ремонт електроустаткування автомобілів включає такі операції:

 • тестування блоків управління, визначення типу несправностей у них;
 • технічне обслуговування акумулятора, його тестування, заряджання або заміна;
 • тестування, лагодження або заміна генератора;
 • тестування всіх ліній проводки залежно від місця розташування несправності, а також будь-які інші необхідні роботи.

Професійний ремонт електропроводки авто передбачає повне обстеження, а також усунення будь-яких несправностей. Часто під час діагностики можна встановити, що в якомусь місці вірогідна швидка поломка. Це дозволяє заздалегідь замінити елемент, щоб попередити її. Важливо, щоб сервісне обслуговування електроустаткування здійснював досвідчений професіонал, який у роботі не лише спирається на показання сканера й систем автотранспортного засобу, але й має відповідні знання, а також чуття, що дозволяє швидко зрозуміти, що саме вийшло з ладу. У сервісі TopAuto працює саме такий персонал, який уже понад десять років здійснює ТО електроустаткування автомобіля та знає все про сучасні моделі японських виробників.

ТО та ремонт електроустаткування автомобіля: різновиди

Щоб водієві було максимально комфортно управляти транспортним засобом, виробники оснащують сучасні моделі складними електричними вузлами. Саме від них багато в чому залежить не лише рівень комфорту управління, але й безпека водіння. Електрики з ремонту автомобілів на СТО TopAuto готові:

 • продіагностувати та відремонтувати систему електропідсилювача керма;
 • перевірити коректність роботи реле запобіжників, за необхідності здійснити заміну;
 • замінити контролери, що функціонують у силовій установці, трансмісії та інших системах;
 • відрегулювати систему електронного уприскування палива;
 • скинути помилки бортового комп’ютера та ін.

Замовляйте професійні послуги автоелектрика в Києві

Якщо цікавить обґрунтована ціна ремонту автоелектрики в Києві, СТО TopAuto запрошує приїхати в зручний час. Записатися можна безпосередньо на сайті або за телефоном. Наші ціни ремонту електропроводки автомобіля приємно дивують автовласників. Замовити послуги електрика на СТО в Києві, яке має зручне розташування на Оболоні, можна прямо зараз.

Автоелектрик оперативно здійснить діагностику та розповість, які несправності були виявлені. Ми працюємо чесно й відкрито, інформуємо клієнтів про всі нюанси, не завищуємо вартість послуг. Кваліфікований електрик для машини дуже потрібен, оскільки до складних сучасних систем не можна допускати непрофесіоналів, що не мають належного рівня підготовки. Їхні дії можуть не лише не усунути несправність, але й призвести до її збільшення.

Не втрачайте часу, телефонуйте, щоб замовити послуги з ремонту електроустаткування в сервісі TopAuto, і всі несправності будуть оперативно виявлені й усунені.

Кожен електрик на нашій СТО є фахівцем найвищого рівня. Такий спеціаліст не припускається помилок у роботі, завжди готовий запропонувати декілька способів для усунення проблеми. Ми впевнені, що вам сподобається, як працює електрик із ремонту автомобільного електроустаткування сервісу TopAuto, і ви станете нашим постійним клієнтом.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

 • Присутність при ремонті
 • Гарантія до 2-х років
 • Ремонт без сюрпризів
 • Дотримання термінів
 • Тільки те, що потрібно
 • Рішення проблеми з першого разу
 • Ви витратите з нами менше
 • Все необхідне обладнання