Бронювання фар

Справжні автолюбителі розуміють наскільки важливо максимально убезпечити від механічних пошкоджень не тільки кузов автомобіля, але і фари. Для цього використовується спеціальна антигравійна захисна плівка, а процедура називається бронювання фар. Цю процедуру проводять для попередження появ подряпин, тріщин, сколів на оптиці автомобіля, а також для захисту від агресивних хімічних речовин.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві завдає захисну плівку на освітлювальні прилади автомобіля для досягнення подвійного ефекту:

  1. Для захисту від ударів дрібних камінчиків, а іноді і від невеликого зіткнення. Навіть якщо фара розбилася плівка не дасть склу розлетітися, і Ви зможете спокійно доїхати до найближчого автосервісу для її заміни.
  2. Для запобігання помутніння скла на фарі.

Як показує більше 10 років досвіду, для бронювання фар краще вибирати якісну плівку, яка буде мати наступні властивості:

  • 100% прозорістю, щоб не приглушати світло.
  • Мати пористу будову, для запобігання утворення конденсату між склом фари і плівкою.
  • Бути стійкою до впливу ультрафіолету, для запобігання помутніння.
  • Пластичністю, для ідеального прилягання до поверхні фари.

Фари простої форми можна заклеїти і самостійно. Для цього Вам знадобиться невеликий шпатель, спирт і мильна вода. А ось бронювання фар складної форми краще довірити професіоналам.

Антигравійне плівка не потребує перевстановлення, за винятком, серйозного пошкодження скла фари. В цьому випадку вона безпроблемно знімається, Ви навіть зможете це зробити самостійно. Навіть якщо захисна плівка використовується тривалий час, вона не залишає слідів після видалення і не вимагає особливого догляду. Невеликі подряпини на плівці легко і швидко забираються неабразівной поліруванням. Процедуру полірування можна проводити не більше 5 раз на рік.

Автосервіс «TopAuto» надає послуги з нанесення антигравійної плівки на автомобіль будь-якої марки. Ми працюємо тільки з високоякісними матеріалами, і наші фахівці мають великий досвід з бронювання автомобільної оптики. Також обов’язково загляньте в наш автосервіс, якщо Вам треба зробити ремонт Toyota Lexus будь-якої складності. Не варто довіряти обслуговування і проведення ремонтних робіт автомобіля не професіоналам, так як від цього залежить Ваша безпека, а на ній економити не варто.