Діагностика активної підвіски

Підвіска автомобіля являє собою один з тих елементів, який почав з’являтися раніше за всіх. Спершу, це була звичайна рама, в тому числі і з дерева. А зараз вона стала навіть розумною, і дозволяє регулювати дорожній просвіт, а також ступінь жорсткості, кут нахилу і режими роботи амортизаторів.

Звичайно, мова йде тільки про сучасних автомобілях марки Toyota і Lexus, які зуміли зарекомендувати себе як надійні і комфортні автомобілі. Особливо якщо врахувати, стан наших доріг це дуже важливо.

Ну тепер уявіть сучасний позашляховик Тойота або Лексус на ресорах. Звичайно ж, це неможливо. А ось активну підвіску – запросто.

Як і будь-який інший вузол, активна підвіска потребує періодичному огляді і діагностиці. Тільки якщо у випадку з дідусевим «Тазом» можна поглянути на амортизатори і покачати авто, то тут цього буде недостатньо. Для діагностики активної підвіски знадобиться, як мінімум, набір ключів, і стенд розвал-сходження і оригінальне програмне забезпечення.

Краще не звертатися в автосервіси, які не володіють належними знаннями, і звернеться для виконання діагностики активної підвіски в автосервіс «TopAuto». Як, наприклад, у випадку з системою підвіски X-reas, яка до неможливості технічно складна, і неправильно залита рідина в амортизатори може вивести з ладу амортизатор.

Під час перевірки активної підвіски необхідно зробити кілька попарних вимірів. А саме, порівняти висоту центру колеса і контрольних точок. Регулюється активна підвіска з допомогою комп’ютера. Хоча заміна деяких дрібних деталей підвіски може бути проведена вручну, наприклад датчиків. Як правило, вони не ремонтуються, а тільки підлягають заміні. При цьому завжди стежте за їх станом. Фахівці рекомендують виконувати всі ці дії з помічником, не кажучи вже про самостійне діагностуванні.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

  • Присутність при ремонті
  • Гарантія до 2-х років
  • Ремонт без сюрпризів
  • Дотримання термінів
  • Тільки те, що потрібно
  • Рішення проблеми з першого разу
  • Ви витратите з нами менше
  • Все необхідне обладнання