Діагностика кондиціонера

Кондиціонер — важливий пристрій в автомобілі в літню спеку. Досвідчені автомобілісти знають, що перед початком літнього сезону діагностика автокондиціонера не буде зайвою. Це важливо для виявлення несправностей і своєчасного їх усунення. Діагностика автокондиціонера допоможе виявити кожну несправність на початковому етапі. Якщо вчасно не перевірити автокондиціонер, можна зіткнутися з дорогим ремонтом і навіть необхідністю заміни агрегату.

Автомобільні кондиціонери: обслуговування та діагностика несправностей

Часто в автомобільних кондиціонерах трапляється така несправність, як розгерметизація системи. У результаті цього спостерігається витік холодагенту, що призводить до погіршення показників роботи кондиціонера. Устаткування більше не може охолоджувати внутрішній простір салону. Щоб цього не сталося, діагностика та заправлення автокондиціонерів мають здійснюватися регулярно.

Витік холодагенту із часом може призвести до повної несправності пристрою. Щоб перевірити кондиціонер авто, персонал СТО за допомогою спеціалізованого устаткування обстежує систему на наявність витоків холодагенту.

В устаткуванні можуть виникати й інші несправності. У такому разі вони усуваються, а кондиціонер заправляється холодагентом. Таким чином, відновлюється його працездатність, забезпечується можливість для водія і пасажирів комфортно себе почувати навіть за сильної спеки.

Діагностика та заправлення автомобільних кондиціонерів: етапи обстеження

Діагностика кондиціонера в автомобілі здійснюється майстрами СТО в чотири етапи:

 1. Візуальний огляд устаткування.
 2. Обстеження за допомогою течошукача.
 3. Пошук складних витоків, які течошукач не зміг виявити.
 4. Використання манометрів для обстеження системи.

Діагностика кондиціонера в машині здійснюється від простого до складного, щоб ретельно вивчити устаткування та виявити причину несправності.

Діагностика системи кондиціонування автомобіля: особливості етапів

Щоб перевірити кондиціонер у машині візуально, оглядають ремені компресора, величину їх натягнення. Також вивчають шланги із холодагентом. Якщо є витік фреону або мастила, це можна відразу помітити. Перевірка авто кондиціонера включає огляд вентилятора, чистоти фільтрів, поверхні конденсатора, дифузорів.

Перевірка автомобільного кондиціонера на другому етапі передбачає використання фахівцями СТО течошукача. У пристрої на кінчику перебувають спеціальні сенсори, які реагують на холодагент. Необхідно розуміти, що будь-яке устаткування має певний поріг чутливості. Перевірка та заправлення автокондиціонера не займають багато часу.

Якщо є витік холодагенту, течошукач просигналізує світлодіодами і звуковим сигналом. За зовсім малого витоку прилад не виявить проблеми. Перевірка кондиціонера автомобіля не здійснюється на вулиці, оскільки рух повітря зменшує чутливість приладу. Тому перевірка кондиціонера в автомобілі робиться в закритому автосервісі або гаражі.

Складні перевірки

Перевірка системи кондиціонування автомобіля на третьому етапі, коли течошукач не бачить точного місця витоку холодагенту, дуже важлива. Трапляється, що несправність виникає лише за певних умов. Наприклад, фреон може витікати за певної температури кондиціонера. У такій ситуації фахівці використовують ультрафіолетовий барвник, який заправляють у систему спільно з мастилом та холодагентом. Він не впливає на роботу устаткування та безпечний для нього. Сервіс автокондиціонерів далі передбачає використання у звичайному режимі до того часу, поки ефективність роботи не зменшиться. Коли це станеться, знадобиться знову відвідати автосервіс, майстри якого за допомогою ультрафіолетової лампи визначать місця витоку.

Манометри — спеціалізоване устаткування, що використовується на останньому, четвертому етапі перевірки автокондиціонера. Вони потрібні для аналізу стану компресора охолодження. Ціна діагностики й заправлення автокондиціонерів за манометрами в Києві в нашому сервісі встановлена на доступному рівні. У результаті визначають показник тиску на виході пристрою. Отриману величину порівнюють із номінальною. Перевірка кондиціонера авто допомагає зробити висновок про працездатність компресора. Додатково вивчають стан електромагнітної муфти, а також те, чи виникають шуми при роботі системи кондиціонування. Вартість діагностики кондиціонера автомобіля вас приємно здивує.

Звертайтеся до професіоналів для діагностики автомобільного кондиціонера за доступною ціною

Щоб кондиціонер був справний і забезпечував комфортний мікроклімат, звертайтеся до фахівців автосервісу TopAuto. Високий рівень підготовки й великий досвід майстрів гарантують, що будь-яка, навіть найскладніша несправність устаткування буде своєчасно та швидко виявлена й усунена. Персонал СТО в Києві спеціалізується на таких марках, як Toyota і Lexus.

Щоб замовити послуги й записатися на зручний час, телефонуйте або пишіть нам на електронну пошту. Ціна діагностики й заправлення кондиціонера автомобіля в нашому сервісі є лояльною. Вона визначається після первинного огляду устаткування.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

 • Присутність при ремонті
 • Гарантія до 2-х років
 • Ремонт без сюрпризів
 • Дотримання термінів
 • Тільки те, що потрібно
 • Рішення проблеми з першого разу
 • Ви витратите з нами менше
 • Все необхідне обладнання