Діагностика автомобіля перед покупкою

Кожен, хто купує старий автомобіль, повинен зробити діагностику автомобіля перед покупкою. По-перше, так менше шансів, що ви отримаєте мотлох. По-друге, ви будете відразу ж знати про вади, і зможете вжити необхідних заходів. Ну, і, нарешті, по-третє, це відмінний спосіб зменшити ціну.

Щоб не наштовхнутися на недобросовісного продавця, слід діагностуватися, так би мовити, на «перевіреної» території – на такому СТО, де обслуговується в основному Toyota і Lexus.

Як правило, повна діагностика автомобіля перед покупкою, починається з візуального огляду кузова. Шукаються відколи, тріщини на фарбі, подряпини, заглядають під днище. На предмет пошуку найбільш іржавих і негідних деталей конструкції автомобіля. Ну, і, відповідно, після переходять до огляду і діагностики двигуна.

Діагностується його ступінь зносу, шукаються дефекти і дрібні поломки. Далі переходять до основних систем автомобіля – гальмівний, підвісці, ходової частини. Деталі уважно оглядаються. Після того, як діагностика виконана, майстер дасть детальний звіт і покупцеві і продавцеві. Разом з цим, він обов’язково покаже всі зношені вузли, або вкаже на проблему – це обов’язкова умова.

Якщо ви хочете купити «беушну» машину в хорошому стані, економити на діагностиці немає ніякого сенсу. Можна, звичайно, провести діагностику в звичайному гаражі. Але, не у всіх є спеціальне обладнання, за допомогою якого можна знайти практично все неполадки або вади в системах. Автосервіс «TopAuto» працює на репутацію і зможе ідеально провести повну діагностику автомобіля. Перевіряти буде абсолютно ВСЕ !!!!! Тільки в такому випадку вас не розчарує покупка, а принесе задоволення від справної їзди.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

  • Присутність при ремонті
  • Гарантія до 2-х років
  • Ремонт без сюрпризів
  • Дотримання термінів
  • Тільки те, що потрібно
  • Рішення проблеми з першого разу
  • Ви витратите з нами менше
  • Все необхідне обладнання