Діагностика двигуна

Діагностика двигуна — процедура, яка дозволяє підтримувати працездатність агрегату, виявляти несправності для підтримки автомобіля в справному стані або подальшого ремонту. Важливо, щоб роботу виконував професіонал. Для цього звертайтеся в сервіс TopAuto — високий рівень обслуговування та прийнятні ціни гарантовані.

Методи діагностики двигунів

Ремонт і діагностика двигуна автомобіля проводяться такими способами:

 • комп’ютерним;
 • механічним.

Останній метод використовується рідше. Причина проста: виробники автомобілів Toyota і Lexus удосконалюють агрегати, додаючи електроніку для підвищення функціональності. За необхідності можна зробити діагностику двигуна тільки механічним способом. Для цього двигун розбирають, завдяки чому можна визначити ушкодження окремих елементів:

 • картера;
 • блоку двигуна;
 • голівки блоку тощо.

Під час огляду визначається, чи є необхідність у ремонті або заміні окремих вузлів. На таку процедуру, як діагноста двигуна авто, ціна доступна кожному в сервісі TopAuto. Тому варто своєчасно записатися на СТО, щоб попередити серйозніші несправності.

Як проводиться комп’ютерна діагностика?

Комп’ютерна діагностика допомагає визначити стан і двигуна, і окремих складових. Виконується робота за допомогою спеціального програмного забезпечення, тому тимчасові витрати є мінімальними. А ціна діагностики двигуна такого типу прийнятна.

Найкраще замовити діагностичні роботи на СТО TopAuto, оскільки наші майстри використовують оригінальне програмне забезпечення — продукт заводів-виробників Toyota і Lexus. У результаті діагностика двигуна здійснюється з високою точністю, що дозволяє оперативно розпочати усунення несправностей.

Вартість діагностики двигуна на комп’ютері є невисокою, а зробити з її допомогою можна багато що:

 • визначити, які датчики вийшли з ладу;
 • виконати скидання помилок бортового комп’ютера;
 • адаптувати під особисті вимоги запасні ключі;
 • установити нову прошивку двигуна для мінімізації витрати пального або збільшення потужності.

Якщо вирішите замовити ремонт і діагностику двигуна, виконувати роботу мають професіонали. Записатися в сервіс TopAuto можна на зручний час, а досвідчені майстри перевірять, чи справний двигун автомобіля Toyota або Lexus, здійснять його ремонт за оптимальною вартістю.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

 • Присутність при ремонті
 • Гарантія до 2-х років
 • Ремонт без сюрпризів
 • Дотримання термінів
 • Тільки те, що потрібно
 • Рішення проблеми з першого разу
 • Ви витратите з нами менше
 • Все необхідне обладнання