Діагностика електрообладнання авто

Електроустаткування в автомобілі — ключова складова, яка відповідає за нормальне функціонування, підтримує працездатність транспортного засобу. Несправності, вихід із ладу контактів, дротів може спровокувати перегрівання деталей електроустаткування та викликати займання або коротке замикання.

Попередити подібні ситуації дозволить систематична діагностика електроустаткування авто. Електрична частина транспортного засобу є системою, що складається з генератора, акумулятора та стартера. Також вона включає навігацію, індикацію та ін. Вихід із ладу одного елемента знижує рівень комфорту їзди, а також якість управління і є підставою для розвитку серйозних несправностей.

Коли потрібна комп’ютерна діагностика та ремонт електрики автомобіля?

Усі деталі в системі електроустаткування пов’язані між собою, і вихід із ладу одного вузла викликає ланцюгову реакцію, спричиняє несправність інших частин. Тому так важливо здійснювати своєчасну діагностику електроніки автомобіля, якщо були виявлені такі ознаки несправностей:

 • акумуляторна батарея працює нестабільно;
 • генератор видає сторонні звуки;
 • хрипкий звук у двигуні;
 • рівень яскравості фар визначається оборотами;
 • індикатор заряду горить навіть при запущеному двигуні.

Діагностика несправностей електроустаткування проводиться не так часто, але потребує пильної уваги. Повноцінно здійснити її можуть майстри, що мають спецобладнання. На СТО TopAuto можна замовити комп’ютерну діагностику та ремонт електроустаткування автомобіля за доступною ціною.

Особливості діагностики електрики автомобіля в автосервісі TopAuto

Автомобільний сервіс TopAuto пропонує записатися на діагностику й ремонт автоелектрики в Києві.

Профільні майстри:

 • виконують роботи будь-якого виду складності;
 • відновлюють зламані роз’єми та перебиті дроти;
 • здійснюють ремонт проводки, кодування;
 • роблять перевірку систем ABS, ESP, SRS AIRBAG тощо.

Діагностика електрики авто, ціна якої є прийнятною, передбачає обов’язкове вивчення даних із бортового комп’ютера, де зафіксовані збої. Підключивши до транспортного засобу спецобладнання, можна легко визначити причину несправності, а також додатково просканувати інші робочі вузли. Після детальної перевірки електроустаткування автомобіля майстер запропонує прийнятні методи усунення проблеми. Під час ремонту може знадобитися заміна освітлення, системи опалювання, електропроводки, електросклопідіймача, центрального замку.

Окрім діагностики проводки автомобіля, співробітники СТО TopAuto здійснюють огляд турбонаддуву, а також інжекторних систем. Такі дії допоможуть оцінити стан транспортного засобу.

Виконання ремонтних робіт здійснюється тільки після повної перевірки електрики автомобілів, а також узгодження із замовником нюансів, складання кошторису.

Рекомендації TopAuto з експлуатації електроустаткування

Правильна експлуатація електроустаткування дозволить уникнути швидкого повторного звернення до сервісу TopAuto з метою комп’ютерної діагностики й ремонту електроустаткування автомобіля.

Майстри рекомендують:

 • своєчасно заряджати акумулятор;
 • дотримуватися безпечного режиму пуску мотора;
 • здійснювати контроль чистоти в дротах і контактах;
 • не запускати мотор від зовнішніх джерел.

Якщо потрібна професійна діагностика електроустаткування автомобілів за розумною ціною, звертайтеся до нашого сервісу. TopAuto працює з автомобілями Toyota і Lexus. Ми надаємо гарантію, оскільки використовуємо тільки перевірені запасні частини й високотехнологічне устаткування.

Клієнти можуть розраховувати на персональний підхід у формуванні вартості послуг, оперативне та професійне проведення діагностичних і ремонтних робіт, дотримання термінів.

Своєчасна діагностика несправностей електроустаткування — це правильне рішення, щоб убезпечити рух транспортного засобу, турбота про себе й інших учасників дорожнього руху.

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

 • Присутність при ремонті
 • Гарантія до 2-х років
 • Ремонт без сюрпризів
 • Дотримання термінів
 • Тільки те, що потрібно
 • Рішення проблеми з першого разу
 • Ви витратите з нами менше
 • Все необхідне обладнання