Діагностика ходової

Огляд ходової частини автомобіля марок Toyota і Lexus є популярною послугою сервісного обслуговування на СТО TopAuto. Це базова процедура, яка дозволяє своєчасно виявити несправності, забезпечити їх оперативну заміну, а також підтримувати робочий стан транспортного засобу.

На ходову частину авто припадають найбільші навантаження. Так, колеса машини ефективно відбивають усі удари. Але погане дорожнє покриття українських доріг виводить із ладу навіть автомобілі преміум-сегмента. До того ж деякі моделі транспортних засобів оснащені низькопрофільними покришками, які не здатні повноцінно сприйняти удари. Їхня сила переходить на підвіску й диски коліс, що викликає їх підвищене зношення.

Ще однією причиною виходу з ладу ходової є швидка їзда. Якщо останні два пункти можна ще змінити, то дороги, на жаль, як і раніше, занепадають.

Регулярна перевірка ходової частини автомобіля на стенді — правильне рішення в цій ситуації.

Особливості діагностики ходової на вібростенді

Сервіс TopAuto пропонує записатися на перевірку ходової на вібростенді. Ця частина автомобіля призначена забезпечувати комфорт і керованість транспортним засобом незалежно від якості дорожнього покриття. Тільки досвідчений фахівець зможе грамотно відрегулювати підвіску й гарантувати оптимальне поєднання між безпекою та комфортом.

Деякі моделі Toyota і Lexus оснащені пневмопідвіскою. Вона забезпечує плавність і м’якість ходу авто, але при цьому зберігає керованість транспортного засобу. А періодична перевірка підвіски автомобіля під час планового ТО дозволить своєчасно виявити всі недоліки та несправності на ранній стадії, тим самим запобігши дорогому ремонту.

Систематична діагностика ходової частини автомобіля, ціна якої вказана в прайсі, включає такі етапи:

 • перевірка передньої та задньої підвіски автомобіля на наявність люфтів, механічних ушкоджень, зношення;
 • огляд підшипників маточинних, кульових опор, пильовиків шарнірів рівних кутових швидкостей;
 • аналіз стану амортизаторів на герметичність;
 • діагностика вихлопної та гальмівної систем, а також кермової тяги і наконечників.

Вартість діагностики ходової в Києві залежить від складності процедури, її тривалості, а також специфіки.

Скільки коштує діагностика автомобіля на стенді?

Майстри й інженери сервісу TopAuto стверджують, що діагностика ходової на стенді потрібна в таких ситуаціях:

 • автомобіль має знижений рівень стійкості, що потребує постійного підкермування;
 • вільний хід кермового механізму;
 • наявність хрускоту та клацань під час виконання поворотів, а також грюкоту в амортизаційній частині під час їзди нерівним дорожнім покриттям;
 • скрип при гальмуванні та збільшений гальмівний шлях;
 • сильний нахил автомобіля вбік при повороті.

Якщо хоча б один пункт стосується вашого автомобіля, слід негайно зробити перевірку ходової частини автомобіля на стенді. До того ж у нас ви зможете відразу замовити як оригінальні, так і неоригінальні високоякісні запчастини для Toyota і Lexus. Вартість деталей — найкраща в регіоні!

Якісна комп’ютерна діагностика ходової має здійснюватися регулярно. Виявлені невеликі несправності простіше усунути, ніж згаяти час і фінанси на дорогий ремонт.

Системна діагностика й ремонт ходової частини автомобіля, ціна яких на СТО TopAuto вас приємно потішить, — гарантія безпеки транспортного засобу. Доручити це завдання ви можете досвідченим майстрам нашого сервісу. Ми 10 років на ринку та надаємо великий спектр послуг. Ціна діагностики ходової розраховується для кожного автомобіля персонально. Заручіться підтримкою надійної СТО!

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

 • Присутність при ремонті
 • Гарантія до 2-х років
 • Ремонт без сюрпризів
 • Дотримання термінів
 • Тільки те, що потрібно
 • Рішення проблеми з першого разу
 • Ви витратите з нами менше
 • Все необхідне обладнання