Діагностика рульового управління

Кермове управління автомобіля є складною системою механізмів, які перетворюють положення керма та пропорційно змінюють положення коліс. За допомогою колеса керма здійснюється управління транспортним засобом. Ця система дуже точна й потребує постійного контролю, оскільки безпосередньо впливає на безпеку пересування.

Регулярне діагностування кермового управління дозволить своєчасно виявити несправності й запобігти серйозним збоям у роботі транспортного засобу, підтримувати його працездатність на необхідному рівні.

Особливості діагностики кермового механізму

Замовити діагностику кермового механізму слід у таких ситуаціях:

 • виникнення шумів, скрипів, хрускотів;
 • наявність люфтів (проміжків) на механізмах керма;
 • ривки, биття керма, вібрації, несвоєчасна реакція коліс на повороти керма під час руху транспортного засобу;
 • вільний хід керма понад 2 градусів;
 • олійні патьоки на гумових чохлах.

Перевірка кермового управління розпочинається з первинного огляду, на якому майстер оцінює функціонування насоса гідропосилювача керма та рейок, стан мастила, кермового колеса, наконечників. Первинна перевірка передбачає три варіанти розвитку подій:

 1. Несправний агрегат, що потребує ремонту.
 2. Деталь працює некоректно й потребує заміни.
 3. Причина несправності повністю не виявлена, що є приводом для проведення комплексної перевірки. Вона має здійснюватися тільки на СТО.

Де замовити перевірку кермового управління?

Автомобільний сервіс TopAuto перевірить кожен елемент системи приводу. Високотехнологічне устаткування дозволяє нашим майстрам та інженерам знаходити рішення для нестандартних ситуацій і завдань будь-якого рівня складності.

Досвідчені фахівці вміють працювати з гідравлічним, механічним, а також електричним приводом автомобілів марок Toyota і Lexus. На нашій СТО ви зможете записатися на діагностування кермового управління, а також безпосередньо ремонт несправності. Вартість діагностики кермового управління залежить від кожної конкретної ситуації.

У TopAuto ціна діагностики кермового управління автомобіля — одна з найприйнятніших у регіоні. Поспішайте замовити комплексну або вузькопрофільну перевірку свого «залізного коня» вже сьогодні! Наші ціни вас приємно здивують!

Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

 • Присутність при ремонті
 • Гарантія до 2-х років
 • Ремонт без сюрпризів
 • Дотримання термінів
 • Тільки те, що потрібно
 • Рішення проблеми з першого разу
 • Ви витратите з нами менше
 • Все необхідне обладнання