Комп'ютерна діагностика двигуна

Кожен сучасний автомобіль Toyota і Lexus має комп’ютеризовану систему управління найважливішими системами автомобіля, такими як двигун, гальма, і навіть підвіска не кажучи вже про достаток електроніки в салоні автомобіля. Однак буває і так, що за кожну систему відповідає окремий блок управління. Як і будь-яка інша електроніка, такий блок працює в певній програмі, в тому числі і блок керування двигуном.

Процес, який визначає несправності і помилки в роботі електроніки, надзвичайно складний, тому що практично вся електроніка автомобіля пов’язана між собою. Повноцінний комплекс дій можливий тільки при наявності спеціальних інструментів, а також обладнання – іншими словами, комп’ютерна діагностика двигуна. З її допомогою вимірюються, зчитуються, а також звіряються із зразками різні показники двигуна.

При діагностиці двигуна отримують різну інформацію, в тому числі і помилки, які розшифровуються і інтерпретуються. Це можливо завдяки не тільки великих баз помилок, але і великої кількості марок автомобілів і модифікацій. Комп’ютерна діагностика двигуна не тільки самий складний і тривалий метод перевірки.

Поряд з цими недоліками він має величезну перевагу в порівнянні з візуальним оглядом, або ж оглядом за допомогою спеціальних інструментів. На його користь говорить висока точність одержуваної інформації, що економить величезну кількість часу і коштів. До недоліків також можна віднести і високу вартість перевірки в порівнянні з будь-яким іншим видом.

Однак проблему за допомогою комп’ютерної діагностики можна побачити аж на стадії появи. Чого візуальний огляд, або діагностика за допомогою спец інструментів собі дозволити не можуть. Комп’ютерну діагностику слід проводити протягом певної кількості пройдених автомобілем кілометрів.

Варто зазначити що комп’ютерну діагностику найкраще робити оригінальним обладнанням, призначеним для кожної марки автомобіля. Це допоможе не тільки вважати код несправності на і дасть можливості провести калібрування і адаптації автомобіля. Автосервіс «TopAuto» проведе комп’ютерну діагностику всіх систем автомобіля, запише новий ключ, адаптує коробку на вашій Toyota або Lexus.