Комп’ютерна діагностика системи ETC (АКПП)

Своєчасне діагностування системи ETC на АКПП є запорукою необхідного ремонту за помірну плату. Адже погодьтеся, що життя автомобіля неможлива без коробки перемикання передач. Багато сучасних автомобілів марки Toyota і Lexus оснащені автоматичною коробкою, восьмого покоління, що ускладнює її перевірці та діагностиці.

З механікою все зрозуміло. Можна й самому визначити несправність. Але з АКПП все трохи інакше. Комп’ютерна діагностика ETC в АКПП дозволить без «хірургічного» втручання виявляти несправності відразу ж після їх виникнення. Перевірка відбувається самодіагноз системи в бортовому комп’ютері. Після цієї операції діагност виконуючи комп’ютерну діагностику ETC, отримує коди помилок, які були виявлені під час перевірки. І вже спираючись на отримані помилки вибирається оптимальний варіант ремонту.

На другому етапі з датчиків зчитується інформація, а отримані дані звіряються з допустимими показниками на предмет помилок. Варто зазначити, що не кожна проблема може бути виявлена ​​за допомогою комп’ютерної діагностики ETC АКПП. І тут на зміну комп’ютерної діагностики приходить механічна, як добре зарекомендував себе дідівський спосіб.

На цьому етапі АКПП розбирають. Тут починається візуальний огляд на предмет зносу деталей, а також завмер тиску масла і його рівня в коробці перемикання передач. Завдяки поєднанню цих двох типів перевірки, діагностика системи ETC дасть найбільш повну картину.

Виконувати комп’ютерну діагностику АКПП не рекомендується самостійно. А ось для повної діагностики краще відвідати автосервіс «TopAuto». Як говорилося вище, комп’ютерна діагностика ETC не може показати всіх її вада і краще поєднувати обидві перевірки разом.