Діагностика SRS

В наші дні не існує такого автомобіля марки Toyota і Lexus, комплектація якого б не включала в себе систему SRS Airbag. Ну, або, говорячи простою і зрозумілою мовою – подушки безпеки. Іноді, при деяких випадках, від неї залежить життя водія і пасажирів. Щоб система була справна і в можливому випадку змогла захистити, їй необхідна комп’ютерна діагностика.

Всі ми знаємо, що експлуатація автомобіля зі спрацювала SRS Airbag заборонена. На жаль, іноді трапляються казуси, коли ця система спрацьовує в нічим не примітний момент. Термін служби у системи SRS Airbag гігантський, в порівнянні з іншими вузлами – близько десяти, рідше п’ятнадцяти років. Це, звичайно, при обов’язковій умові, що авто ні разу в ДТП участі не брав. Серед старих авто нерідко можна знайти такі екземпляри. Однак при покупці слід обов’язково зробити діагностику SRS Airbag.

І, тим не менше, щоб бути спокійним, краще провести діагностику SRS Airbag зайвий раз. Наприклад, при проходженні обов’язкового ТО. Буває таке, що датчик на приладовій панелі починає барахлити і показує, що SRS Airbag спрацювала. В цьому випадку необхідно вимкнути запалення і запустити автомобіль знову. Лампочка може згаснути, однак щоб упевнитися в цілісності SRS Airbag, краще поїхати в Автосервіс. Адже в дуже важливий момент вона може підвести.

Самостійно, на жаль, діагностику системи SRS Airbag не провести. Ну, якщо тільки ви володієте належними знаннями і маєте в своєму розпорядженні відповідне обладнання. В автосервісі «TopAuto», знайдеться будь-яке обладнання для ремонту системи SRS Airbag, починаючи від комп’ютерної діагностики закінчуючи реставрацією або заміною несправного датчика або патрона.