Комп'ютерна діагностика авто

Комп’ютерна діагностика авто в Києві — важлива й популярна послуга сервісу TopAuto. Це обумовлено великою кількістю електроніки в автотранспортних засобах. Використання спеціалізованих комп’ютерних програм надає можливість швидко виявити практично будь-яку несправність, а також попередити серйозну поломку, ремонт якої коштуватиме дорого.

Комп’ютерна автодіагностика в сервісі TopAuto здійснюється за допомогою фірмового устаткування, що гарантує достовірність і точність. Таким чином перевіряються різні системи, які взаємопов’язані з електронікою. Для автомобілів марок Лексус і Тойота в нас є все необхідне, щоб знайти несправність і прийняти рішення щодо того, як її усунути.

Комп’ютерна діагностика авто — надійний метод

Комп’ютерна діагностика машини полягає в прочитуванні кодів несправностей. Використовується спеціалізований сканер, який аналізує інформацію, що надходить, і здатен стерти код у пам’яті бортового комп’ютера після того, як несправність буде усунена. Також при дослідженні автотранспортних засобів використовується таке устаткування:

  • манометри;
  • стенди;
  • портативні осцилографи.

Сучасне устаткування визначає навіть невеликі зміни у функціонуванні різних систем сучасного автотранспортного засобу. Тому майстри СТО TopAuto не витрачають багато часу на виявлення несправності.

Звертайтеся до професіоналів!

Ціна комп’ютерної діагностики авто в сервісі TopAuto встановлена на доступному рівні й повністю відповідає якості послуг. Ми не лише діагностуємо автотранспортні засоби, але й здійснюємо їхній ремонт. Після виявлення несправності майстер проінформує про можливі варіанти усунення.

Записатися на діагностику пропонуємо за телефоном або онлайн. Скористайтеся можливістю обслуговувати автотранспортний засіб у професіоналів, що працюють у Києві понад десять років. На послуги комп’ютерної діагностики автомобіля ціни лояльні. Пропонуємо замовити регламентне техобслуговування та ремонт будь-якого рівня складності. Майстри TopAuto професійно відрегулюють бортовий комп’ютер та усунуть несправності в машині.