Шумоізоляція автомобіля

Підвищений рівень шумів під час їзди в автомобілі дуже дратує як водія, так і його пасажирів. Насправді шум лунає від різних джерел: працюючого двигуна, деренчливого устаткування всередині салону, скрипучого скла, неправильного монтажу девайсів. До того ж варто пригадати устаткування навісного типу. Воно розміщене поза салоном і є відволікаючим чинником. Сучасного водія цікавить питання, чи існує можливість захиститися від цих звуків або хоча б мінімізувати їх? Звичайно, установка шумоізоляції на автомобіль сприяє комфортній їзді в транспортному засобі.

Професійна шумоізоляція салону машини за прийнятною вартістю — це комплексне рішення. Воно дає можливість підвищити рівень комфорту в машині, зменшити втому водія та пасажирів у дорозі. До того ж істотно покращується звучання навіть простої аудіосистеми. Протишумова ізоляція авто, створена досвідченою командою майстрів, дозволить додатково підвищити рівень захисту салону від продування та холоду в зимовий час.

Звукоізоляція для машини — правильне рішення на користь комфорту!

Водіння транспортного засобу має приносити задоволення, бути комфортним. Але, на жаль, сторонні звуки часто заважають насолоджуватися дорогою. Проблема в тому, що сучасні виробники пропонують надкомпактні транспортні засоби, у яких звукоізолююче покриття представлене в економному режимі або зовсім відсутнє.

На заводі повна шумоізоляція в автомобіль не ставиться, оскільки її вартість є високою, а сам процес — тривалим. Автомобілі проходять конвеєрну обробку, а установка шумоізоляції салону автомобіля має здійснюватися вручну. Таким чином, цей процес тільки розтягне процедуру виготовлення та випуску транспортних засобів, а також підвищить вартість готових виробів і їхню масу.

Важливо, щоб обезшумлення салону автомобіля було професійним, дозволило досягти поставленої мети.

Захисту від сторонніх звуків потребують такі елементи конструкції:

 • Двері. Тут важливо не переборщити із шарами ізоляції, щоб у результаті не посилити навантаження на полотно, не викликати просідання конструкції. Установка шумоізоляційного матеріалу, або обезшумлення для авто, має здійснюватися по всій площі дверей для забезпечення кращого звукопоглинального ефекту. Якісне проклеювання автомобіля шумоізоляцією за помірною ціною — справа справжніх професіоналів.
 • Капот. Обезшумлення капота авто додатково покращує теплоізоляцію в осінньо-зимовий період. Головне — замовити неважкий ізоляційний матеріал, щоб він сильно не тиснув на амортизатори. Професійне обезшумлення моторного щита в машині, записатися на яке можна за доступною ціною на СТО, покращить ситуацію із зовнішніми звуковими децибелами.
 • Підлога. Антишум підлоги в авто в Києві — популярна послуга на СТО. Вона захищає від неприємного звуку дрібного каміння, гілок об днище, а також стугону, що виникає під час руху транспортного засобу від протекторів і цокоту шипів. Зниження акустичного шуму вдається досягти завдяки ретельній обробці арок. Добра звукоізоляція для салону автомобіля, ціна якої варіюється залежно від багатьох чинників, дозволить насолоджуватися їздою і водієві, і пасажирам.
 • Дах. Вибір шумоізоляційного матеріалу залежить від рівня комфорту в салоні. Важливо, щоб транспортний засіб мав ефективну антишумку авто під час дощу та граду. Зробити шумку на авто можливо на замовлення.

Особливості обезшумлення салону

Автомобільна шумоізоляція залежить від матеріалів і способів усунення звуків. Для укладання шумоізоляції в авто застосовують різні матеріали, якими загороджуються кузовні елементи. Вони захищають від звуку обертання коліс, двигуна, що працює, вібрації.

Перед тим як зробити установку шумоізоляції в авто за прийнятною ціною, майстри мають повністю розібрати транспортний засіб та оглянути всі металеві поверхні. Якщо нанести шумку на місця, де вже є корозія, процес триватиме далі, й усунути пов’язані із цим несправності буде неможливо.

Увесь процес розбирання автомобіля — складна процедура, яка внесена до вартості робіт із повної установки шумоізоляції автомобіля в салоні Києва. Ретельний огляд металевих частин крил, двигунного відсіку, багажника, дверей, підлоги забирає якийсь час, але дає можливість запобігти проблемі.

Після огляду металеві поверхні обробляються знежирювачем. Матеріал, що використовується для ізоляції, вирізується відповідно до потрібної форми, приклеюється та притискається. Найчастіше якісна звукоізоляція для автомобілів проводиться з використанням самоклеючих матеріалів, а в деяких випадках застосовується промисловий фен.

Компанія TopAuto пропонує послуги з установки професійної шумоізоляції автомобіля та монтажу засобів захисту від стороннього шуму. Досвідчені майстри нададуть грамотну консультацію, допоможуть із вибором моделі пристрою.

Чи можливо обезшумити машину самостійно й заощадити на ціні?

Деякі водії переконані, що шумоізоляція для салону авто на СТО в Києві має високі ціни, тому намагаються виконати обезшумлення транспортного засобу власноруч. Це провальна ідея, оскільки вона потребує досвіду, знань і використання спеціального устаткування, а також якісно підібраних витратних матеріалів.

Встановити шумоізоляцію автомобіля самостійно вдається тільки тим водіям, які мають досвід у цій справі. В усіх інших випадках це буде нікчемна подоба, яка відрізнятиметься низькою ефективністю та поганою якістю робіт. Укладання ізолятора передбачає розбирання транспортного засобу повністю до металу.

Непрофесійне обклеювання шумоізоляцією машини загрожує появою багатьох проблем, гарантує високу чутність сторонніх звуків під час їзди. Шум буває як структурним, так і ударним, відрізняється між собою діапазоном частот. Досвідчені фахівці зможуть ретельно підібрати матеріали, створити ізолюючий «пиріг» із рулонних і листових антискрипів, вібродемпфуючих і звукогасячих витратних матеріалів.

Необхідні матеріали для обезшумлення автомобіля

Звукоізоляція для авто має здійснюватися комплексно, і з цією метою виробники використовують такі різновиди матеріалів:

 • Антискрипи — матеріали, завдання яких полягає у видаленні скрипів. Вони виникають в умовах зіткнення дрібних деталей. Очікуваного ефекту від цього шару ізоляції можна домогтися тільки в комплексі з іншими ізоляційними матеріалами;
 • Шумопоглинач — стишує звукові хвилі, що утворюються в повітряному середовищі. Додатково виробники оснащують витратний матеріал властивостями відображення звуку, протистояння скрипам, теплоізоляцією;
 • Віброізоляційні — сприяють зниженню амплітуди коливань, що виникають у деталях із пластику під час руху. Вибір шумоізоляції для салону авто, ціна якої на СТО є прийнятною, — відмінне рішення на користь комфорту. Віброізоляційні матеріали характеризуються чудовою пружністю та в’язкістю.
 • Звукопоглинальні матеріали — забезпечені пористою структурою, яка відповідає за усунення звукових хвиль, характеризується високою герметичністю та здатністю утримувати тепло.

Підбирати шумоізоляційні матеріали необхідно правильно. Віддавати перевагу слід ефективним і в той самий час легким витратним матеріалам, які сильно не обтяжуватимуть конструкцію і при цьому впораються з поставленими перед ними завданнями.

Насамперед важливо зашумити двері авто. Головне — закрити отвори, нанести шумоізоляцію на корпус дверей і проклеїти звукоізоляцію. При правильних діях зрештою автомобіль отримає знижений рівень шуму.

Професійне обезшумлення автомобіля

Автомобільна звукоізоляція, яку пропонує СТО TopAuto, передбачає застосування перевірених матеріалів. До них належать:

 • віброізоляційні — будь-які бітумні, мастичні або мастиково-бітумні матеріали без фольги або на її основі. Призначені для нанесення на місця з високим вібронавантаженням (вібро-, шумоізоляція автомобілів передньої або задньої колісної арки, на моторному щиті, на підлозі). Застосування такої продукції дозволяє встановлювати прийнятні ціни на шумоізоляцію капота автомобіля;
 • теплошумоізоляційні — матеріали зі спінених полімерів, що мають закритопористу структуру. Усувають шуми середнього й високого частотного діапазону. Із їхньою допомогою проводиться обезшумлення салону автомобіля в Києві за доступною ціною, причому досить швидко за рахунок самоклеючих основ;
 • шумоізоляційні — ефективні засоби, що мають велику вагу. Вони призначені для нанесення на вже наявний шумопоглинаючий шар;
 • антискрип — самоклеючі матеріали, що наносять на ділянки стикання або тертя деталей. Замовити такі матеріали для звукоізоляції в машину можна в спеціалізованому магазині;
 • допоміжні — матеріали для вузької сфери застосування, дають можливість закрити невеликі технологічні отвори або застосовуються як основа під віброізоляцію.

СТО TopAuto — спеціалізоване місце, де можна записатися на шумоізоляцію для салону машини за прийнятною ціною та в зручний час. Майстри виконають звукоізоляційні роботи в будь-яких частинах автомобіля з використанням сучасних перевірених матеріалів. Звернувшись до сервісу, ви можете розраховувати на повну шумо- і віброізоляцію автомобіля із застосуванням інноваційних технологій і якісних витратних матеріалів.

Досвідчені майстри грамотно підберуть матеріали, беручи до уваги, що при виборі віброізоляції важлива якість мастики. Низька якість матеріалу гарантує погане прилягання до конструкції, стікання за підвищених температур. Шар фольги не має бути занадто тонким, оскільки в умовах експлуатації може швидко втратити свою функціональність.

Вибір шумоізоляції в машину має ґрунтуватися не на ціні. Слід ураховувати властивості еластичності й водостійкості.

Грамотний комплексний підхід дозволить професійно обезшумити авто в Києві за розумною ціною, насолоджуватися комфортною їздою без зайвого шуму, чудовим звучанням улюблених музичних композицій, позбутися відволікаючого та дратуючого чинника.

У TopAuto ви зможете записатися на шумоізоляцію салону машини за доступною вартістю. Команда майстрів пропонує вигідні умови співпраці:

 • гнучку політику цін;
 • персональний підхід;
 • гарантію якості робіт;
 • своєчасне виконання замовлення;
 • дотримання умов договору;
 • надання великого асортименту послуг.

Якщо вам потрібно зробити шумоізоляцію салону автомобіля за доступною ціною, TopAuto завжди до ваших послуг. Це професійний центр шумоізоляції автомобілів, де кожен «залізний кінь» покращує свої технічні властивості. Записатися на шумоізоляцію для автомобілів марок Тойота і Лексус можливо за телефоном або електронною поштою. Усі замовлення обробляються оперативно. До того ж ціна обезшумлення на авто у нас є найкращою в регіоні.