Оновлення штатної навігації

Влаштування дорожнього навігації вже досить давно увійшли в повсякденний побут автолюбителів. За цей час багато хто з них так звикли постійно користуватися підказками електронних гідів, що тепер навіть не уявляють собі далекої поїздки без їх постійного застосування.

Тому не дивно, що будь-які розбіжності завантажених в пам’ять машини карт з реальним розташуванням доріг викликають масу незручностей. Наприклад, водієві доводиться купувати паперову карту і витрачати багато часу на її вивчення.

Якщо ж її роздобути не вдається, то залишається сподіватися на допомогу інших учасників руху і перехожих. Однак і цей старий, як світ, спосіб виручає не завжди, через що доводиться даремно спалювати паливо, намагаючись знайти потрібний напрямок навмання.

Щоб не витрачати дорогоцінний час на прокладку маршруту по паперовій карті, досить звернутися в автосервіс «TopAuto». Ми здійснюємо оновлення штатної навігації для Тойот і Лексусів всіх моделей і років випуску. Наші фахівці зможуть завантажити необхідну інформацію в головні пристрої всіх поколінь, в тому числі випущені для використання в Європі, Арабських країнах та Америці.

Маючи за плечима більше 10 років досвіду, наші електрики грамотно і швидко обслужать головні пристрої, обладнані:

  • DVD-приводами;
  • жорсткими дисками;
  • флеш-пам’яттю;
  • картами SD і micro SD.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві встановить на вашу машину все самі затребувані офіційні оновлення, в тому числі що містять реальні карти країн Східної і Західної Європи, Прибалтики, Білорусі та Росії. На завантажених нами картах буде легко розшукати всі реальні адреси житлових і соціальних об’єктів, розв’язки і платні траси.

При оновленні штатної навігації ми застосовуємо тільки регламентовані заводом-виготовлювачем методи. Тим самим запобігають будь-які пошкодження тендітної автомобільної електроніки, які зазвичай заподіюються в таких майстерень. Маючи справу з пам’яттю на жорсткому диску, ми скористаємося USB-портом. Якщо ж до нас надійде машина ще давніших років випуску, то ми розберемо приладову консоль і тим самим отримаємо необхідний доступ до головного пристрою або навігаційного блоку.

Наші фахівці можуть одночасно зробити будь-який необхідний клієнту ремонт Toyota Lexus. Вони моментально проведуть діагностику всіх вузлів і агрегатів, після чого нададуть відомості про які потребують оновлення деталях.