Огляд стану деталей кріплення КПП

Процес експлуатації автомобіля завжди має на увазі контролювання його стан – своєчасний ремонт, догляд та огляд деталей. Якщо цих операцій не робити вчасно, стан «бойового коня» поступово буде погіршуватися, і недовгий той момент, коли «бойовий кінь» відмовиться вас возити.

Розхитана коробка перемикання передач може повністю вивести автомобіль з ладу, при цьому, природно, зламавшись. Патьоки трансмісійного масла, прослизання передач і заклинювання – це лише мала частина того, що може пережити ваш автомобіль. Першим дзвінком до перевірки, як правило, служать неприємні звуки і Тугість перемикання передач.

Якщо це сталося – вам на оглядову яму або прямо до професіоналів на СТО. Важливо перевіряти буквально кожне кріплення кріплення КПП. При незадовільному стані, їх, природно, необхідно замінити. Адже справний автомобіль, це, перш за все, безпека руху. Не буде зайвим перевірити і саму КПП на працездатність.

Для цього вимкніть мотор і перемикайте передачі. У справної КПП повинні спостерігатися:

  • плавність в перемиканні швидкостей;
  • відсутність неприємних звуків при перемиканні;
  • відсутність вільного ходу важеля КПП;
  • відсутність люфту у включеної передачі.

Неприємний запах трансмісійного масла видає несправність з головою. Всі ці операції також допустимі і до АКПП, якщо у неї є ручний режим. Однак, для перевірки деталей кріплення на автоматичних КПП, найкраще поїхати на СТО.

З оглядом кріплень КПП може впоратися одна людина при наявності певних навичок. Але власникам сучасних транспортних засобів найкраще звертатися в якісний техцентр. Де вам зможуть перевірити не тільки кріплення, але і зроблять повну діагностику всієї ходової. При цьому найкраще буде зупинити свій вибір на СТО, яка спеціалізується на певних марках автомобіля. А знайти такий автосервіс практично не складає труднощів.

Наприклад, якщо ви часто відвідуєте Київ і є власником автомобіля Lexus або Toyota, то автосервіс «TopAuto» порадує вас своїм якісним обслуговуванням. У ньому ви не тільки зможете отримати відмінну діагностику автомобіля, але і висококласний ремонт. А оригінальні запчастини зі складу, в тому числі і для коробки перемикання передач, гарантовано прослужать заявлений виробником ресурс.