Перевірка герметичності автокондиціонера

Система кондиціонування сьогодні вмонтована практично в кожній моделі авто. Вона підвищує комфортабельність їзди транспортного засобу, є запорукою свіжого й чистого повітря в салоні.

Вуличне повітря, яке потрапляє в автомобіль, містить шкідливі бактерії та мікроорганізми. Вони викликають алергічні реакції, провокують розвиток хвороб, зниження імунної системи, а також із легкістю осідають на поверхнях панелі приладів, оббивці й інших частинах транспорту в очікуванні захоплення людського організму цілою колонією.

Завдання кондиціонера полягає в тому, щоб позбавити водія та його пасажирів від шкідливої атаки, а також очистити повітря від неприємного запаху. Але, на жаль, не всі вміють ним правильно користуватися та обслуговувати. Багато хто робить помилки, які загрожують утратою працездатності не лише кондиціонера, але й інших систем, а також дорогим ремонтом. Регулярна перевірка автокондиціонера на герметичність — чудове рішення проблеми.

Особливості перевірки автокондиціонера на герметичність

Записатися на перевірку автокондиціонера для визначення витоку фахівці автомобільного сервісу TopAuto рекомендують у весняний період. Це ідеальний час, тому що після зимового простою система кондиціонування часто виходить із ладу, потребує заміни комплектуючих і діагностики.

Перевірка герметичності автокондиціонера на СТО передбачає використання електронного течошукача, який легко та швидко визначає місце витоку холодагенту за допомогою чутливого сенсора. Окрім цього, майстри сервісу здійснюють візуальний огляд кондиціонера, визначаючи:

  • ступінь зношеності приводного паса;
  • загальний стан радіатора кондиціонера, випарника, шлангів, магістралей і відсутність на них перегинів;
  • наявність масляних патьоків або механічних пошкоджень системи;
  • працездатність вентилятора опалювання та охолодження.

Якщо вам потрібна якісна перевірка герметичності системи кондиціонера автомобіля марок Тойота або Лексус, на київській СТО TopAuto вам нададуть таку послугу. Сервіс пропонує обслуговування транспортних засобів із використанням сучасних технологій і устаткування, а також прийнятну вартість на перевірку герметичності кондиціонера. Наші ціни на автомобільний сервіс найвигідніші в регіоні. Поспішайте замовити перевірку кондиціонера свого «залізного коня», забезпечити стабільну роботу системи кондиціонування, чистоту повітря в салоні, надійний захист від розвитку шкідливих бактерій і мікроорганізмів.