Огляд і контроль натягу поліклинових ременів

Поліклинові ремені грають в автомобілі дуже важливу роль. Вони дозволяють передавати обертаючий момент на навісне обладнання двигуна. На вигляд може здатися, що це дуже крихкий елемент конструкції, проте це зовсім не так. Але, як і будь-який інший механізм автомобіля, вони схильні до зносу і виходу з ладу. Періодично необхідно виконувати їх огляд і контроль, а в разі чого обов’язково замінити, так як робота двигуна без них неможлива. Першим дзвінком до їх заміни служить раптове виникнення шуму, а частіше свист, під капотом. Ці звуки говорять про те, що ремінь став зношеним, і прослизає під час свого обертання на шківах. Також ремінь може ослабнути, що теж призведе до його прослизання. Особливо це помітно під час вологої погоди, так як ремінь через вологу втрачає зчеплення ще більше. Але не потрібно бити на сполох, якщо свист став чути після того, як ваш автомобіль проїхав по глибокій калюжі. В цьому випадку ремінь просто намок. А ось якщо чутні хрускоти і свисти відразу ж після того як заведеться двигун, то поліклинові ремінь час міняти. Під час огляду поліклинових ременів їх сила натягу повинна бути рівномірною. При огляді не повинна виявлятися їх надмірна сухість, тріщини, а також відсутніх шматочків. Заміна поліклинових ременів повинна відбуватися вчасно. Наприклад, якщо обірветься ремінь генератора, то ви просто на одному акумуляторі далеко не заїдете. І через незначну роботу автомобіль затихне на ходу. Після чого ви не заведете свій автомобіль, так як акумулятор не отримував зарядки від генератора. Аналогічна ситуація і з іншими ременями. Під час їзди необхідно контролювати температуру роботи двигуна, так як надмірний показник може швидко зносити ці ремені. Що стосується заміни поліклинових ременів, то це можна виконати власними руками, без потреби відвідування автомобільного сервісу. Але для досягнення бажаного результату ціна, якість і швидкість. Рекомендуємо звернеться в автосервіс «TopAuto» який спеціалізується на ремонті таких автомобільних марок як Toyota і Lexus.
Наші переваги

Присутність при ремонті

Якщо ви захочете, то можете особисто бути присутнім при проведенні обслуговування вашого автомобіля. Також наші фахівці обов'язково вам підкажуть які детелі і агрегати, потребують ремонту.

Гарантія до 2-х років

Ремонт без сюрпризів

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

Всі роботи, необхідні запчастини і витратні матеріали узгоджуються з вами з самого початку. Ви відразу будете в курсі повної вартості і строків виконання робіт по ремонту вашого автомобіля.

Наші переваги

Дотримання термінів

Ми повністю дотримуємося всі обумовлені з клієнтом строки проведення ремонту автомобіля. А якщо раптом з нашої вини відбудеться затримка, то ми готові виплатити вам компенсацію.

Тільки те, що потрібно

Рішення проблеми з першого разу

Наші фахівці ніколи не порекомендують провести той ремонт, який не потрібен. Ми не будемо міняти свідомо справні деталі і вузли автомобіля. Ви завжди будете знати, що потрібно зробити терміново, а що можна і відкласти.

Ми гарантуємо вам, що ваш автомобіль буде повністю відремонтований. Будьте впевнені - ніякого повторного ремонту. Всі поломки і несправності усуваються нашими фахівцями з першого разу.

Наші переваги

Ви витратите з нами менше

Ми не будемо на вашому автомобілі вчиться ремонтувати. Напрацьовані технології дозволяють забезпечити стабільно високий рівень обслуговування, відсутність непотрібних робіт. Невисокій вартості і гарантованої якості запасних частин та оливи. Відсутність втрати часу з неякісного ремонту.

Гарантія до 2-х років

Все необхідне обладнання

Гарантія на роботи становить до 24 місяців, без обмеження по пробігу! Значний багаторічний досвід ремонту та обслуговування автомобілів Toyota Lexus плюс слідування технологіям ремонту дозволяють нам це зробити.

У нас є все обладнання для ремонту автомобілів Toyota і Lexus. Починаючи від оригінальної комп'ютерної діагностики Toyota Techstream різні манометри та спец. інструмент для ремонту пневматичної або гідравлічної підвіски, 3D Стенд розвал сходження і закінчуючи сучасною фарбувальною камерою.

previous arrow
next arrow
Slider

Наші переваги

  • Присутність при ремонті
  • Гарантія до 2-х років
  • Ремонт без сюрпризів
  • Дотримання термінів
  • Тільки те, що потрібно
  • Рішення проблеми з першого разу
  • Ви витратите з нами менше
  • Все необхідне обладнання