Огляд пиляків Шрусов на герметичність

Ресурс роботи ШРУСа залежить від безлічі факторів. Серед них можна виділити кілька основних, наприклад, його конструкцію, манеру їзди водія, умова експлуатації. Два останніх безпосередньо залежать від автолюбителя. І щоб цей ресурс роботи збільшити, необхідно оглядати пильовики на герметичність. Особливо після «покатушек» по лісі або по бездоріжжю, коли ймовірність пошкодити пильовик ШРУСа дуже велика. Не лінуйтеся заїхати на автосервіс «TopAuto», це може заощадити вам купу грошей.

Знос будь-якого механізму в кінцевому підсумку неминучий. Однак можна його зіпсувати досить швидко, скоротивши з власної вини, або ж продовжити термін служби дбайливим ставленням. Деякі водії люблять швидкий старт з місця, та ще й з вивернутими колесами автомобіля. ШРУСи, залишаючись в такому положенні, частково затиснуті, відчувають Не рекомендовані навантаження. Герметичність є головною умовою, яка визначає термін експлуатації ШРУСа. Пильник, в якому є навіть мікротріщини, вже не буде так ефективно давати захист «гранаті» від шкідливих впливів води і пилу.

Якщо у ШРУСа вже з’явилося постукування і неприємний хрускіт, то його можна сміливо міняти, так як ця недешева запчастина просто не підлягає будь-якого виду ремонту. Відповідь на питання «як збільшити термін служби шарніра кутових швидкостей автомобілів Toyota і Lexus?» Дуже простий. Для цього потрібно завжди стежити за станом пильовика. А при виявленні навіть невеликий тріщинки завжди міняти пильовик. Плюс, не рвати з місця, а виконувати розгін автомобіля плавно. Не забувайте купувати ШРУСи, які призначені тільки для вашого автомобіля, так вузол гарантовано прослужить набагато довше.