Огляд стану покришок на предмет рівномірного зносу

Автомобільні шини це єдині частини, які стосуються дорожнього полотна. Покришки, як і гальма – найважливіший елемент безпеки, який необхідно регулярно оглядати на предмет зносу. Коли відбувається повний знос гуми, кожен водій в глибині душі розуміє, що прийшов час знову витрачати гроші. Але поспішати не потрібно, необхідно зробити огляд покришок на предмет рівномірного зносу.

Якщо яка-небудь з шин має знос посередині, це говорить про те, що тиск в покришці не відповідало нормі. При цьому найбільший опір дорозі виявлялося посередині. Тріщини по боковинам можуть сказати, що тиск був також нижче необхідного, плюс, стався удар шини під час наїзду на перешкоду, наприклад, бордюр.

Вм’ятини на покришках говорять про те, що в автомобілі несправна підвіска. Шина схильна до перевантаження при ударах і стирається, перевірте амортизатори. Діагональні вм’ятини зустрічаються частіше на авто з переднім приводом. Це говорить про недостатність обертання задніх коліс, а також про перевезення занадто важких вантажів в багажнику машини.

Нерівномірний знос покришки по краях говорить нам про недостатній тиск коліс. Слід частіше перевіряти тиск, особливо при перепадах температур. Знос з боків доводить той факт, що в автомобілі необхідно перевірити шарніри і підшипники коліс, втулки стабілізаторів.

Плоскі плями зносу найчастіше зустрічаються на машинах без АБС. Це говорить про те, що було скоєно різке гальмування. Знос кромки протектора на шинах свідчить про недостатнє обертанні провідних коліс. Необхідно показати машину на СТО, і не робіть помилки, це не норма. Погляньте на сайлентблоки. І нарешті, односторонній знос це неправильний сход-розвал. Тільки в іспраном авто знос шин рівномірний. В автосервісі «TopAuto» зроблять повну діагностику автомобіля, включаючи розвал – сходження. Виявлять всі несправності пов’язані з нерівномірним зносом гуми. В автосервісі «TopAuto» вже багато років ремонтуються такі марки автомобілів як Toyota і Lexus.