Підбір фарби

Підбір фарби для авто — одна з популярних послуг сервісу TopAuto. Не секрет, що в автовиробника кожен колір має свій відтінок. Тому якщо планується фарбування певного кузовного елемента, важливо правильно підібрати краску для автомобіля, щоб після оновлення він нічим не відрізнявся від інших.

Підбір автофарби важливий, коли відбувається ремонт кузова транспортного засобу після аварійного зіткнення. Також він популярний, якщо власник транспорту хоче повністю змінити його колір. Лакофарбове покриття зношується в процесі експлуатації машини. Численні відколи й подряпини негативно впливають на зовнішній вигляд. Тому виникає потреба оновлення всього кузова або його частини. Ціна комп’ютерного підбору фарби для авто в Києві на Оболоні на нашій СТО є доступною.

Скористайтеся можливістю підібрати фарбу для машини

Ми пропонуємо професійний підбір автофарб в Києві й гарантуємо, що знайдемо потрібний вам відтінок. Досвідчений колорист сервісу готовий підібрати колір відповідно до потреб кожного автовласника. Також в автосервісі ви зможете замовити і фарбування, щоб відновити заводський стан лакофарбового покриття, привести машину в ідеальний стан.

Ціна підбору кольору фарби на авто в Києві в сервісі TopAuto встановлена на прийнятному рівні. Колорист має найкраще передове устаткування, що дозволяє знаходити оригінальні відтінки для всіх моделей. Із нашою допомогою ви реалізуєте всі бажання, зможете домогтися необхідного зовнішнього вигляду автотранспортного засобу.

Підібрати фарбу для автомобіля різного типу легко!

Підбір краски для авто Toyota і Lexus здійснюється з урахуванням моделі. Для відновлення зовнішнього вигляду кузовних елементів ми пропонуємо використати такі види сумішей:

  • Алкідно-меламінові, що є продуктом органічного походження, який здатен швидко висихати, створюючи рівномірні блискучі шари. Такі фарби відрізняються простотою нанесення порівняно з нітроемалями. Вони швидко висихають завдяки випаровуванню розчинювальної речовини. На швидкість висихання лакофарбового покриття безпосередньо впливає температура довкілля. Автопідбір фарб цього типу гарантує відмінний результат.
  • Акрилові, які є дорожчими, але здатні створити товщину шару 50—60 мкм. До суміші входять фарбувальні компоненти й затверджувач. Висихання відбувається за рахунок полімеризації смоли, що стає можливим уже за температури +15 °С. Відповідно, необхідність у спеціальному термопрогріванні приміщення при їх використанні відсутня. Це робить такі фарби більш універсальними з точки зору застосування. До переваг сумішей належать відмінні експлуатаційні характеристики, відсутність проблем, якщо знадобиться перефарбувати кузовні елементи. Можливий підбір кольору автоемалі будь-якого відтінку.
  • Нітроемалі — ще одна суміш, яку використовує фахівець, здійснюючи підбір кольору автомобільної фарби. Актуальні ціни можна дізнатися у фахівців компанії. Ці суміші розроблені на основі нітроцелюлози. Вони є складними для нанесення, але гарантують глянсовість покриття після висихання, за що професіонали їх цінують. Найчастіше такі лакофарбові матеріали застосовують за невеликої площі фарбування.
  • Комп’ютерний підбір фарби для авто підходить і для двошарових продуктів, які складаються із фарби та лаку. Вибір на їхню користь надає можливість отримати високоміцне покриття, що характеризується довговічністю, стійкістю до різноманітних зовнішніх впливів. Суміш гарантує збереження фінішного відтінку.
  • Комп’ютерний підбір автомобільної фарби використовується і для тришарових емалей. Такі лакофарбові матеріали характеризуються тим, що фінішне покриття здатне змінювати інтенсивність відтінку і блиск залежно від кута огляду. Унікальні якості суміші зумовили її високу вартість, яка є виправданою, оскільки кузовні елементи після фарбування виглядають ефектно. Основний відтінок створюється використанням ґрунтової підкладки. Яскравих фарб надає другий шар, у якому містяться елементи слюди. Третім є лак, за допомогою якого надійно фіксують отримане лакофарбове покриття. Таким чином, отримують неповторний ефект, який називають «хамелеоном».

Комп’ютерний підбір кольору автоемалі: ціна й особливості

Можуть використовуватися і прозорі суміші, які застосовуються для покращення зовнішнього вигляду кузова. Якщо лакофарбове покриття не має пошкоджень, на його поверхні є тільки дрібні подряпини й потертості, використання такого засобу є виправданим. Воно допоможе створити первинний блиск, позбутися незначних дефектів, відновити заводський зовнішній вигляд кузова.

У будь-якому разі ціна комп’ютерного підбору кольору автофарби в Києві, установлена нашою компанією, є доступною. Звертайтеся до професіоналів, щоб заздалегідь бути впевненими в результаті відновлення зовнішнього вигляду кузовних елементів або машини в цілому.

Ціна комп’ютерного підбору автоемалей залежить від складності відтінку й обраної лакофарбової суміші.

Як відбувається підбір кольору для автомобіля

Підбір кольору машини здійснюється за допомогою різних способів. Фахівці розрізняють такі підходи до розв’язання завдання зі знаходження відтінку:

  • Найпростішим і найменш витратним є порівняння відтінку знятої деталі з палітрою, наявною в автомагазині. Як правило, знімають кришку бензобака як невеликий кузовний елемент. Але важливо розуміти, що вірогідність похибки при цьому способі є досить високою. Це може призвести до того, що кузов або його частину доведеться перефарбовувати ще раз, що зумовить додаткові витрати, у яких не зацікавлений жоден автовласник. Ціна підбору кольору автомобільної фарби є доступною, але так робити нераціонально.
  • Підбір фарби по ВІН-коду, який розташовується на шильдику. Якщо його вдасться розпізнати, такий підхід теж можливий, проте це не гарантує абсолютне потрапляння в тон. Важливо розуміти, що відтінок щойно відкритої фарби й лакофарбового покриття після висихання помітно відрізняються. Ціна підбору фарби автомобіля в цьому разі також є невисокою, але вірогідність помилки робить і цей підхід невиправданим.
  • Підбір фарби за допомогою комп’ютерного устаткування здійснюється на підставі інформації, отриманої за допомогою спектрофотометра. Саме цю роботу виконує колорист. Потрібний відтінок підбирається за допомогою складної програми, що гарантує стовідсоткове потрапляння в тон.

Підбір автофарби: ціна й особливості

На СТО TopAuto досвідчені фахівці готові підібрати колір для машини в точній відповідності з наявним лакофарбовим покриттям. Це важливо, коли перефарбовуються окремі кузовні елементи. Записатися до майстрів, щоб підібрати фарбу на авто, пропонуємо за телефоном або онлайн на сайті.

Ціна підбору фарби для авто відповідає якості послуг. Досвід персоналу сервісу гарантує результат. Замовити таку послугу можна в будь-який час. Щоб підібрати фарбу, співробітники використовують передове комп’ютерне устаткування. Вартість робіт визначається їхньою складністю.

Ціна підбору фарби озвучується до початку виконання роботи. Ви залишитеся задоволені результатом фарбування кузовних елементів!

Подбор краски - фото