Фарбування антигравієм

Днище, пороги й колісні арки — найбільш уразливі ділянки автомобіля в несприятливих погодних умовах і на бездоріжжі. Такі чинники, як щебінь, шматки асфальту, що відкололися від основного полотна, галька, що летить, призводять до передчасного зношення нижньої частини машини. Обробка кузова автомобіля антигравієм проводиться в заводських умовах перед надходженням у продаж. Спеціальну суміш, що включає гуму, синтетичні полімери, домішки, які запобігають корозії, щільним шаром наносять на бічні й нижні ділянки.

Кожна машина, що надходить до салону, має пройти відповідну обробку. Із часом її ефективність знижується. Тому при купівлі вживаних моделей слід уважно оглядати стан уразливих частин і за необхідності замовити покриття. Сервіс TopAuto пропонує провести повну антигравійну обробку днища за доступною ціною. На сайті СТО можна ознайомитися з переліком послуг, їхньою вартістю, а також записатися на потрібну дату.

Нюанси обробки кузова автомобіля антигравієм

Що важливо врахувати?

  • Відтінок. У більшості випадків складно отримати колір, ідентичний фабричному. Наші майстри підберуть рішення, максимально близьке до оригінального тону. За бажанням антигравійне покриття днища шліфується наждачним папером із зернистістю 600. Потім проводиться праймування сумішшю на спиртовій основі. Це дозволяє вкрити оброблювані елементи тією самою фарбою, яка використана для всієї машини.
  • Текстура. Можливе створення гладкої поверхні або шагреневого ефекту, що цінується більше.
  • Умови використання. Окремі засоби наносяться чітко за плюсової температури й мінімальної вологості повітря.
  • Матеріали під нанесення. Антигравійне покриття днища кузова автомобіля наноситься на сталь, пластик, фарбовані шорсткі поверхні.

Не можна допустити:

  • «Спрощеної» антигравійної обробки порогів із балончиків. Цей спосіб є популярним у несумлінних продавців. Такий метод фарбування дозволяє приховати сліди корозії, але його ефект буде недовгим. Зовсім скоро з’явиться іржа та руйнування.
  • Ігнорування попередніх етапів антигравійного покриття днища кузова автомобіля: ґрунтування, створення зчіплюючого шару, знежирення. Засіб не впорається зі своїм призначенням, якщо ці кроки будуть пропущені.
  • Пропуск матування. Це призведе до втрати необхідного коефіцієнта зчеплення.

Послугу треба замовляти у кваліфікованих майстрів сервісу TopAuto, що не відступають від технологій. Поспішайте записатися за прийнятною ціною!

Позитивний ефект від фарбування кузова всього авто антигравієм

Чому варто замовити послугу антигравійної обробки порогів, днища, кузова? Ця процедура:

  • Створить волого- і повітронепроникний шар, що захищає поверхню від впливу сонця та абразивів.
  • Запобіжить утворенню іржі, зменшить згубний вплив сезонних перепадів температур.
  • Знизить вібрацію, підвищить звукоізоляційні характеристики авто.

СТО TopAuto здійснює фарбування кузова всього авто антигравієм — ціна цієї та інших послуг представлена в прайсі на сайті. Фахівцями сервісу використовується метод компресорно-аерозольного нанесення, що дозволяє досягти покращення нижньої частини авто. Щоб уточнити ціну антигравійної обробки, дізнатися вартість інших послуг і замовити обслуговування, телефонуйте до нашої компанії!