Фарбування подряпин авто

Із проблемою дефектів на поверхні транспортного засобу стикається кожен водій. Зашпаровування дрібних і великих подряпин на бампері й кузові автомобіля — головний етап відновлювальних робіт над зовнішньою естетикою транспортного засобу.

У процесі експлуатації автомобіля відколи й інші дефекти можуть з’явитися на будь-якому місці. Усувати подряпини на машині потрібно обов’язково. Звернувшись на СТО, ви зможете замовити послуги з відновлення подряпин на автомобілі.

Відновлення подряпин авто: особливості

Підготовчі роботи, як і саме фарбування автомобіля, можуть відрізнятися залежно від ступеня пошкодження.

Найшвидшим і найефективнішим способом усунення подряпин на машині є застосування спеціального олівця. Цей девайс дозволяє зашпарувати без фарбування незначні подряпини на авто. Застосовувати олівець ефективно в ситуаціях, коли подряпини пошкодили тільки поверхневий захисний шар.

До переваг використання олівця відносять:

 • простоту в експлуатації;
 • доступну вартість;
 • можливість багаторазового використання;
 • тривалий термін служби;
 • відмінний візуальний ефект;
 • універсальність, оскільки олівець підходить до будь-якої колірної гами автомобіля;
 • миттєва дія. Він дозволяє прибрати подряпини з бампера й кузова автомобіля за доступною ціною та максимально оперативно.

Крейда, маркери, балончики із фарбою, засоби, що потребують нанесення пензликом на поверхню, є малоефективними. У питанні видалення подряпин на дверях, із бампера й інших місць авто вони займають останні позиції, хоча все ще приваблюють у Києві своєю ціною. Їх використовують некомпетентні майстри, а також водії-аматори, які намагаються заощадити й самостійно усунути дефекти на авто. Представлені засоби є лише тимчасовим захистом від подальшого руйнування, мають малий термін експлуатації, а також не дозволяють повернути транспортному засобу респектабельність зовнішнього вигляду.

Легке пошкодження лакофарбового покриття без вм’ятин передбачає:

 • підготовку поверхні транспортного засобу, а саме очищення від бруду, пилу й жиру;
 • за необхідності зашпаровування частини кузова авто, що не потребує ремонту, плівкою та папером;
 • використання спеціального маркера або інших засобів для відновлення поверхні.

Полірування подряпин авто — ефективний метод видалення дефектів без фарбування

Полірування — ефективний спосіб видалити подряпини на бампері автомобіля без фарбування. Залежно від обсягу ураження та глибини дефектів полірувати поверхню транспортного засобу можна як вручну, так і за допомогою полірувальної машинки.

Ручне полірування передбачає використання м’якої тканини разом із поліроллю. Робота з машиною полірувального типу дозволить швидко впоратися з великою площею ураження. Експлуатація такого девайса потребує певних навичок і досвіду. До того ж полірування поділяється на:

 • захисне. Методика покликана надавати блиск транспортному засобу;
 • абразивне. Полірування цього типу здійснюється за допомогою спеціальної полірувальної пасти, яка видаляє потертості й інші дефекти без фарбування.

До переваг безфарбувального видалення дрібних вм’ятин і подряпин належать такі:

 • короткі терміни ремонту, що дозволяє впродовж декількох днів відновити контури кузова авто;
 • доступна вартість ремонту. Прибрати подряпини на кузові машини безфарбувальним методом можна вдвічі дешевше, ніж за допомогою фарбування;
 • відсутність необхідності демонтувати деталь.

Тільки в окремих випадках деталь авто слід знімати, щоб затерти подряпини на машині. В інших випадках маніпуляції проходять без порушення заводського складання транспортного засобу.

Як видалити глибокі подряпини на кузові авто?

Видалити глибокі подряпини на машині, які пошкодили метал, слід найближчим часом. Корозія швидко поширюється та призводить до гниття всієї конструкції. Чим швидше замазати подряпини на машині, тим більше шансів зберегти полотно транспортного засобу та зменшити вартість ремонту.

Обробка глибоких подряпин неможлива без попередньої підготовки поверхні. Зашпарувати глибокі подряпини на машині за помірною ціною можна двома способами:

 • локальна обробка. Цей спосіб ефективний, коли дефект досяг рівня ґрунтовки. Місце ремонту відокремлюється малярною стрічкою від іншої частини транспортного засобу. Далі майстер здійснює зачищення меж подряпини, перевіряє необхідність усунення іржі й переходить до ґрунтовки, вирівнювання, шпатлювання поверхні. Наприкінці на готову поверхню наноситься фарба й захисний шар лакової плівки;
 • комплексний ремонт великих зон. Цей спосіб незамінний у випадках, коли дефекти проходять крізь малярку, а також досягають металевої поверхні. Він передбачає кузовні роботи, спрямовані на виправлення конфігурації автомобіля до необхідних параметрів, усунення іржі в разі її виявлення. Фарбування здійснюється після того, як поверхня транспортного засобу була заздалегідь ретельно заґрунтована й прошпакльована.

Комплексний метод використовується при серйозних ушкодженнях покриття. Такі роботи потребують серйозної підготовки виконавця, знання різних нюансів проведення ремонтних робіт, а також наявності устаткування. Самостійно провести комплексний ремонт неможливо, оскільки приховати й зашліфувати подряпини на кузові авто зможуть тільки професіонали.

Виправлення подряпин на машині: особливості фарбування транспортного засобу

Автомобільний сервіс TopAuto здійснює професійне усунення подряпин на бампері й кузові автомобіля в Києві за допомогою фарбування. Досвідчені майстри:

 • використовують у роботі інноваційні технології, матеріали, які дозволяють провести видалення подряпин на бампері, відколів лакофарбового покриття та вм’ятин у Києві за розумними цінами;
 • дотримуються технологічних термінів, послідовності операцій, установлених норм і стандартів;
 • ретельно готують поверхню авто до фарбування, тому лакофарбове покриття лягає рівно й акуратно;
 • надають гарантію на всі види робіт, у тому числі на реставрацію та ремонт вм’ятин, відколів і подряпин на кузові авто в Києві.

Усунення подряпин на авто в Києві за допомогою фарбування дозволяє приховати сліди механічного руйнування лакофарбового покриття, нейтралізувати дефекти, захистити транспортний засіб від негативного впливу іржі, а також відновити зовнішню привабливість.

Майстри працюють із такими поверхнями:

 • фарба акрилового типу, укрита лаком для додаткового захисту;
 • фарба зі звичайним синтетичним складом;
 • металік із лаком.

Незалежно від того, яку поверхню має транспортний засіб, досвідчені співробітники сервісу TopAuto зможуть знайти правильне рішення.

Етапи фарбування, замазування подряпин на автомобілі

Фарбування підготовленої поверхні авто здійснюється в декілька етапів:

 • шліфування та знежирення поверхні. Фронт робіт обклеюють спеціальним паперовим скотчем, який не пошкоджує поверхню. Процес шліфування здійснюється наждачним папером, який закріплюється на бруску. Після ретельного шліфування оброблену поверхню необхідно знежирити;
 • ґрунтовка та шпаклювання. Ґрунтовку наносять у два шари. Після закінчення потрібного часу на висихання поверхня шпаклюється та вирівнюється наждачним папером;
 • фарбування. Частіше за все майстри фарбують деталі в три шари. Цього цілком достатньо для надання деталі потрібного кольору й необхідного захисту. Перший шар наноситься рівномірно й залишається на підсихання впродовж 10—15 хвилин. Далі здійснюється нанесення другого шару. Третій шар — завершальний.

Прибрати вм’ятини з відколами й подряпинами на авто в Києві теж можна. Процедура нагадує попередню, але має декілька відмінностей.

Серед основних етапів роботи з видалення вм’ятин виділяють такі:

 • шліфування та знежирення поверхні. Як і в боротьбі з глибокими борознами, слід обклеїти скотчем робочу зону, відшліфувати поверхню наждачним папером і ретельно знежирити;
 • ґрунтовка. Підготовлену поверхню ґрунтують у два шари. Затирання на авто має здійснюватися дуже ретельно;
 • шпаклювання. Цей етап є найбільш складним і відповідальним. Він проходить у декілька етапів до того часу, поки поверхня не стане повністю рівною та гладкою. Після закінчення робіт здійснюється перевірка. У разі виявлення нерівностей або, навпаки, опуклостей процедуру повторюють;
 • фарбування в три шари. Усі шари наносяться рівномірно з проміжком у часі на підсихання (10—15 хвилин). Після нанесення контрольного шару поверхню авто обов’язково просушують. За необхідності майстер може вкрити транспортний засіб лаком для додаткового захисту.

Де замовити видалення подряпин із машини за доступною ціною?

Прибрати відколи авто в Києві професійно й оперативно можливо на СТО TopAuto.

Автомобільний сервіс працює з марками Тойота і Лексус, надає великий спектр послуг. У телефонній розмові менеджер компанії зможе зорієнтувати клієнта в питаннях зашпаровування подряпин на машині, вартості послуг, особливостях шліфування подряпин на авто. Кожен випадок індивідуальний, тому кожне зашпаровування подряпин на автомобілі проходить за своїм сценарієм. Відколи, потертості, дефекти можуть відрізнятися за довжиною, шириною, глибиною тощо.

Звернувшись по допомогу в TopAuto, ви можете розраховувати на якісний результат. Досвідчені майстри виконують ремонт відколів і подряпин на кузові автомобіля без фарбування і з фарбуванням у Києві професійно, оперативно, із гарантією якості. Для кожного клієнта буде підібраний власний метод рішення, матеріали, спосіб, який дозволить досягти мети.

У роботі застосовуються найкращі порошкові фарби, які підбираються в тон до основного кольору авто і з урахуванням змін відтінків. Записатися на фарбування та шліфування машини від подряпин можна за телефоном або електронною поштою.

Майстри TopAuto виконають ремонт подряпин на бампері та дверях машини за ринковою ціною, а також запропонують низку профілактичних заходів із метою зниження вірогідності появи подряпин. Фірмові поліролі, рідке скло, прозора плівка дозволяють ретельно обробляти кузов транспортного засобу, захищають його від негативного впливу зовнішніх чинників.

Гнучка політика цін робить послуги СТО популярними та знижує ризик здійснення самостійних переробок, а також звернення до кустарних майстрів. Персональний підхід до кожного клієнта дозволяє зробити співпрацю вигідною та ефективною.

Сервіс здійснює великий комплекс послуг власникам автомобілів Тойота і Лексус, практикує замазування подряпин на машині найкращими витратними матеріалами.

Потурбуйтеся про свій автомобіль разом із відомою автомайстернею! Співпраця з нами — вибір на користь якості й доступної вартості фарбування подряпин на машині.