Фарбування сколів

Локальне підфарбовування відколів автомобіля — один із різновидів кузовного ремонту, за допомогою якого можна відновити зовнішню привабливість лакофарбового покриття. Незважаючи на якість автомобілів марок Toyota і Lexus, на них також можуть виникати такі дефекти. Вони з’являються не лише внаслідок необережного водіння. До подібних проблем можуть призвести камінчики, що відскакують від коліс інших авто.

Зафарбувати відкол на кузові авто важливо не лише з точки зору естетики. Лакофарбове покриття є захистом кузова, запобігає виникненню корозії. Самостійно виправляти такі дефекти не варто, оскільки без наявності досвіду, вирівнюючих матеріалів і фарби складно забезпечити ідеальний результат. Підфарбовування відколів краще довірити професіоналам, які зможуть точково відновити лакофарбове покриття, щоб воно добре виглядало й ефективно захищало кузов.

Підфарбовування відколів на автомобілі: особливості

Майстри СТО TopAuto готові зафарбувати відкол на машині в будь-який час. Телефонуйте й записуйтеся, щоб не переплачувати й усунути дефект у найкоротші терміни.

Співробітники сервісу готові зафарбувати відколи на авто, вибрати для кожного конкретного випадку найкращий спосіб усунення. Існують такі типи дефектів:

  • Поверхневі, одиничні, часткові, коли метал ще не видно. У цьому разі усунення здійснюється вручну, без залучення спеціалізованого устаткування. Місце зачищається наждачним папером, знежирюється, фарба наноситься пензликом у декілька шарів після висихання попереднього.
  • Одиничні, за яких видно метал. Дисбаланс за висотою усувається за допомогою ґрунтовки. Після її висихання наносять фарбу, а лак — уже на останньому етапі. Завершується ремонт обробкою місця полірувальною сумішшю, щоб воно не відрізнялося від іншої поверхні.
  • Множинні відколи, що охоплюють значну частину поверхні кузовної деталі. У такому разі зафарбувати їх можна тільки після демонтажу запчастини. За великої кількості дефектів усунути їх можна тільки таким чином шляхом перефарбовування всієї запчастини. Поверхня захищається, знежирюється, вирівнюється за допомогою ґрунтовки. Після її висихання наноситься фарба. Таким чином, можна домогтися ідеального результату. Важливо правильно підібрати тон фарби, щоб після висихання лакофарбового покриття оновлена запчастина не відрізнялася від інших кузовних елементів. Полірування за такого ремонту також є завершальним етапом.
  • Наявність іржі. У такому разі зафарбовування відколів на авто є більш трудомістким, оскільки на першому етапі необхідно повністю позбутися іржі й обробити поверхню так, щоб запобігти цьому явищу в майбутньому. Далі діють, як і в попередньому випадку.

Професійне підфарбовування відколів і подряпин на авто в Києві

Сервіс TopAuto пропонує замовити послуги всім, кого цікавить підфарбовування відколів на машині за лояльною вартістю. Фахівці компанії оцінять дефект і запропонують найбільш дієвий шлях його усунення. Записатися пропонуємо за телефоном або онлайн на сайті.

Фарбування відколів автомобіля в нас гарантує відновлення цілісності та привабливості лакофарбового покриття. Майстри працюють швидко та професійно, дають гарантії на виконані роботи. Ціна фарбування відколів і подряпин фарби на авто встановлена на доступному рівні.

На СТО TopAuto ремонт відколів фарби на машині коштуватиме недорого. Від виникнення дефектів на кузові не застрахований ніхто. Їхня поява засмучує кожного автовласника. Сучасні технології дозволяють точково усувати подібні дефекти, щоб не переплачувати та не перефарбовувати весь кузовний елемент.

Замовляйте ремонт відколів лакофарбового покриття автомобіля у професіоналів, щоб результат потішив своєю якістю. Дізнатися подробиці пропонуємо за телефоном. Також ви можете відвідати СТО, щоб проконсультуватися з майстром, отримати вичерпну інформацію, дізнатися вартість робіт. Залежно від складності усунення відколів фарби на авто може займати різний час. Проте наші фахівці намагаються робити все швидко і з дотриманням технології. Обираючи професіоналів, ви приймаєте безпрограшне рішення!