Фарбувальні роботи кузова

У житті автолюбителя відбувається різні події при яких він може звернутися в автосервіс «TopAuto» в пошуках ремонт і фарбування кузова. Якісне виконання лакофарбових робіт сервісу підтверджується позитивними відгуками. І найчастіше до нас приїжджають з кількох причин.

Часткова або повна заміна фінішного покриття найчастіше відбувається в 4-х випадках:

– поява іржі в вигляді добре діагностуються точок і більших локацій;

– деформація однієї або декількох деталей при погодних катаклізмів, дорожньому ДТП;

– фізичне старіння емалі, що виявляється у формуванні глибоких тріщин і відколювання частин ЛКП;

– намір змінити колір автомобіля.

Фарбування кузова авто робиться трьома способами:

а) на окремих деталях знімного типу. Найзручніший варіант, який не вимагає ізоляції плівкою решти автомобіля. Зручний той факт, що відсутня необхідність в оформленні непомітною лінії переходу між старим і новим покриттям;

б) на запчастинах незнімного типу (заднє крило, дах). Тут важливо, щоб на граничних ділянках примикання фарбованих елементів кузова збігався колір. Має бути досить складна робота по складанню відтінку фарби і її рівномірного нанесення. Коли на деталі треба відновити покриття в повному обсязі, а частково, то ціна послуги при локальній фарбування не набагато менше, ніж повторне фарбування всієї деталі.

в) повне фарбування кузова. Робиться рідко, обходиться дорого. Виконується після тривалого відновлення кузова, сильно постраждав в аварії. Іноді це дію необхідно при оновленні екстер’єру автомобіля, що представляє історичну цінність.

Фарбування кузова: ціна

У вартість послуги входить фарбувальний обсяг, тип емалі, тривалість підготовчих дій, необхідність виконати демонтаж і подальшу установку відновленої деталі.

Існує кілька способів оновити покриття деталі або всього авто.

  1. Самі, своїми руками. Повчитися корисного ніколи не пізно, проте будьте готові до покупки устаткування, пошуку чистого і порожнього гараж, вкладенням в необхідні матеріали, неодноразовим переробок (саме так набувається досвід).
  2. Роботи в гаражах приватних майстрів. Тут – як пощастить: нарвётесь на спеца, готового дешево і швидко виконати роботу – потім не дивуйтеся низької якості і як завжди на момент претензії закритий гараж. А хорошого профі треба ще пошукати. Знайшли – вважайте себе щасливим.
  3. Звернутися на круте СТО. Теоретично кожен майстер знає, як фарбувати кузов автомобіля. А ось на практиці не завжди гарантовано виходить кращий результат в крутому автосервісі. Вивчаючи незнайоме СТО, орієнтуйтеся на відгуки і приватне, попереднє спілкування з майстром. І перегляд готових автомобілів на якість виконаної роботи.
  4. Приїхати в те місце, яке вам порекомендували знайомі. Якщо ви довіряєте своєму рекомендателю і повністю задоволені видом фарбованих елементів кузова, то це дійсно привід замовити бажану послугу.

Пофарбувати кузов преміум класу Toyota і Lexus з гарантією вам зуміють працівники автосервісу «TopAuto» в Києві. Сервіс спеціалізується на частковому і повному відновленні лакофарбового покриття. Помиємо, видалимо старе покриття, прогрунтуем, завдамо емаль і лак, просушимо і красиво відполіруємо.

Користуємося продукцією, яка зарекомендувала себе з кращого боку. Професійне обладнання, що підходить для проведення фарбувальних робіт і сушки камера, досвідчені співробітники, через руки яких пройшли сотні машин – ось що ми можемо запропонувати кожному автомобілісту.