Повне фарбування автомобіля

Полная покраска авто - фотоТема поновлення лакофарбового покриття ̶ досить глибока. Про неї ви можете задуматися через певний час володіння машиною або при бажанні повністю змінити відтінок. Іноді повна забарвлення кузова автомобіля потрібно після сильної аварії.

Ще один нюанс. Фарбування повністю пропонується в двох варіантах:

– обробка зовнішньої частини кузова машини;

– нанесення покриття на кузов, дверні прорізи, внутрішню частину капота, салону, закривається частина кришки багажника. Вартість послуги збільшиться, так як, крім підготовки додаткових площин, доведеться виконати демонтаж деяких деталей автомобіля.

Необхідно спочатку визначитися, який варіант ви готові оплатити.

Полная покраска авто - фотоКомплексна робота

Щоб повноцінно виконати зміну фінішного матеріалу покриття, слід послідовно пройти 3 етапи: цикл підготовчих робіт, обробку і фінішну обробку.

Коли хочеться повернути колишній колір, слід орієнтуватися по маркуванню покриття, зазначеного на автомобілі. Новий шар виявиться трохи яскравіше колишнього, так як нанесений склад поки не випробував на собі дію ультрафіолету. Однак при перефарбування всього автомобіля це не буде помітно.

Якщо машина відновлюється після ДТП, є зважаючи на , що вже завершені всі кузовні роботи, залишається зробити малярку .

Етапи виконання

  1. Спочатку йде знежирення розчинником і сушка. Відзначаються всі глибокі дефекти.
  2. Відбувається чистка за допомогою наждачного паперу, у якій поступово змінюється зернистість з більш грубою на дрібну. Піскоструминна обробка видалить старий шар покриття, прибере іржу, за рахунок легкого процарапуванії кузова поліпшить зчеплення з грунтовки. В процесі видалення фарби ми не користуємося паяльною лампою і агресивними хімічними розчинниками, пластами видаляють склад.
  3. Підготовлювані поверхні ще раз ретельно шліфуються і обезжирюються.
  4. Шпатлювання потрібно для візуального вирівнювання дефектів поверхні, додання симетричності лівої і правої половині автомобіля. Рідкі шпаклівки під Виготовка підходять для дрібних подряпин, м’які склади нівелюють невеликі пошкодження, а для усунення глибоких дефектів використовується шліфування зі скловолокном. Час висихання матеріалу визначається в залежності від термінів твердіння.
  5. Грунтування виконує 4 завдання: створює антикорозійний шар, ідеально усуває залишилися нерівності, заповнюючи пори, створює умови для хорошого зчеплення кузовних частин з фарбою і зменшує потребу в кількості використовуваного фінішного матеріалу. Грунтовка для автомобіля наноситься послідовно, з висиханням, наноситься 3 шари грунтовки.
  6. Наноситься емаль, потім захисний лак (в акрилових складах додатковий лак не потрібно), кузов полірується. Останній етап виконується в малярської камері, де забезпечені кращі умови по повітрообміну і температурними показниками.

Полная покраска авто - фотоБезліч проведених операцій, знання технологій і факторів використання матеріалів, формування необхідних умов для отримання якісної забарвлення свідчить на користь того, що повністю пофарбувати автомобіль найкраще вдасться на СТО.

Запрошуємо в автосервіс « TopAuto »: тут кваліфіковано виконують локальне і повне фарбування машини.