Перевірка елементів управління авто кондиціонером

Фахівці рекомендують перевіряти кондиціонери і їх елементи управління перед кожною зміною сезонів. Все це для того, щоб у кондиціонера не трапився відмову в роботі, інакше неприємні сюрпризи вам забезпечено. У тому числі і дорогий ремонт апаратури.

Крім цього, існує кілька найпоширеніших помилок використання автомобільного кондиціонера. Давайте розглянемо їх. Ігнор щорічного обслуговування адже щороку випаровуватися 10% кількості фреону в системі. Відсутність роботи в зимовий час. Хоч зрідка потрібно включати для того, щоб кондиціонер робив внутрішню мастило.

Погане обслуговування. Обслуговуйте кондиціонер тільки в спеціальних майстернях таких як автосервіс «TopAuto». І тут не працює принцип, чим дешевше, тим краще. Відмова від обробки антибактеріальними засобами в салоні радіатора. Також грубою помилкою є ігнорування установки антимоскітної сітки. Пух, жуки і дрібне сміття сприяє погіршеного охолодження радіатора. Автомобільний кондиціонер необхідно перевіряти при температурі не менше +15 градусів.

Заправляти автокондиціонер самостійно не рекомендується. По-перше, фреон небезпечний газ, і його не можна вдіхать, а по-друге, можна дозаправити до надлишку. У такому випадку система охолодження довго не пропрацює. Включений кондиціонер в гарячому автомобілі може створити тріщину в лобовому склі через різку подачі холодного повітря на нього.

У випадки появи будь-яких ознак некоректної роботи системи кондиціонування автомобіля, не відкладайте заїзд на сервіс, для усунення вогнища несправності і збереження цілісності іншої системи.