Перевірка габаритних вогнів

Як ми з вами знаємо, габаритні вогні використовуються для забезпечення безпеки не тільки автомобілістів, але і пішоходів. Вони не дарма розміщуються з боків автомобілів, або ж уже входять в конструкцію фар. Якщо автомобіль пересувається в темний час доби, вони горять завжди. Як і будь-який вид освітлення авто, їх перевірка також повинна виконуватися перед кожним виїздом.

Мало хто знає, але габаритних вогнів виповнилося 50 років. Перше їх застосування відбулося в 68 році, на американських автомобілях. Завдяки їм, кількість аварійних ситуацій, як і самих аварій значно знизилося – більше, ніж на половину.

Габаритні вогні служать не тільки для залучення уваги інших учасників руху. Вони також допомагають позначити межі транспортного засобу. У країнах СНД, наприклад, вдень не застосовують габаритні вогні, тільки в умовах поганої видимості або в темний час доби, оскільки вони мають порівняно невеликої потужності.

Перевірка габаритних вогнів виконується точно також як і перевірка будь-якого іншого світла. Спершу, перевіряють працездатність ламп, потім, в разі несправності – запобіжники. У разі чого відрізок проводки, від якого вони запитані, а також контакти габаритних вогнів. При заміні, зверніть увагу, що задні габаритні сигнали ні в якому разі не повинні бути яскравіше поворотних або сто-сигналів. Самим оптимальним вибором по їх заміні є блоки світлодіодів.

Їх термін світіння може досягати до 100 тис. Годин. Але, як правило, вони коштують набагато дорожче звичайних ламп. Зате ця вартість з лишком може окупитися показниками економії. Завжди пам’ятайте, що за забруднені або несправні габаритні вогні, співробітник поліції може виписати штраф. А ось відстороняти від керування транспортним засобом він не має ніяких прав.

Але навіщо вам ліній привід для зупинки, співробітниками поліції. В автосервісі «TopAuto», автоелектрики з легкістю замінять несправну лампочку або відремонтують будь-яку іншу несправність з освітленням автомобіля Toyota і Lexus, в найкоротші терміни і за хорошою ціною.