Перевірка кількості газу в системі кондиціонера

Купуючи стару машину, деякі покупці навіть не намагаються правильно перевірити робочий стан системи кондиціонування. Хоча зробити це досить просто. І, тим не менш, досить часті випадки, коли після покупки машини, доводиться ремонтувати той же кондиціонер.

Звичайно, в такому випадку простіше, а заодно і найнадійніший спосіб перевірити кількість газу в кондиціонері – поїхати на СТО. Але так як не у кожного є така можливість, то розглянемо кілька рекомендацій, щоб не розчаруватися в покупці.

Як правило, в 9 з 10 випадків, нечесний продавець скаже вам, що:

  • його потрібно всього лише заправити;
  • колись заправляли, начебто працював;
  • на зиму був спущений фреон;
  • порвався ремінь на компресорі;
  • був пробитий радіатор, тріщина в трубці.

Якщо йдеться щось подібне, можете сміливо їхати на СТО і робити перевірку системи кондиціонера. У цьому випадку, ви обов’язково отримаєте знижку. Причому краще збити ціну на ту, на яку буде оцінений ремонт.

При перевірці слід оглядати буквально кожен шланг і трубку. Зверніть також увагу на сам компресор. Можливо, система кондиціонера була заправлена ​​перед оглядом. Так що якщо помітите патьоки масла або будь-запотівання, то це поганий знак. Перевіряти систему кондиціонера варто при певних температурних умовах. Бажано, щоб температура «за бортом» була вище 15 градусів. В таких умовах перевірка кондиціонера виявиться дуже точною.

А якщо ви купуєте автомобіль взимку, то перевірка нічого не дасть. В такому випадку доведеться покладатися на продавця, чи їхати в автосервіс і вже там виконувати перевірку системи кондиціонера. Всі перераховані вище дії не дадуть 100% точності перевірки. А ось діагностика кондиціонера на СТО гарантовано буде точною.

На автосервісі «TopAuto» використовують сучасне обладнання, лідера, по заправних комплексів фірми TEXA. Заправний комплекс дасть інформацію про кількість фреону в системі кондиціонера з точністю до грама. А фахівці сервісу знайдуть витік, і зроблять якісний ремонт системи автокондиціонера в найкоротші терміни.