Перевірка лакофарбового покриття товщиноміром

Навіщо потрібно перевіряти товщиноміром товщину лакофарбового покриття автомобіля

Припустимо, ви збираєтеся придбати старий автомобіль. Погодьтеся, покупка досить серйозна і вас можуть обдурити, підсунувши вам фарбований або битий автомобіль.

От саме для цього і потрібно скористатися товщиноміром, оскільки з його допомогою можна визначити чи проводилася фарбування, а також дізнатися товщину шару нанесеної фарби. Саме судячи по товщині ЛКП (лакофарбового покриття) можна стверджувати, чи була ця машина перефарбована або проводився ремонт після ДТП. По суті, це нам дає достовірну інформацію про те, потрапляла чи дана машина взагалі в ДТП.

Які є причини, за якими автомобіль перефарбовують

Машину, перефарбовують в таких випадках:

  1. В результаті подряпин, невеликих аварій;
  2. В результаті великого ДТП.

Можуть підфарбувати автомобіль не тільки б / у, але і новий. Погодьтеся, перевірити факт повторної фарбування на око у вас навряд чи вийде. Це не під силу часом навіть експертам. Адже роботу з повторного фарбування можуть виконати на всі 100%. Ось для цього якраз саме час використовувати толщиномер.

Що нам дає перевірка товщиноміром

Давайте поміркуємо: ви вибрали автомобіль для покупки, проте перевірка товщиноміром показала факт фарбування одного крила машини. Як думаєте, варто поторгуватися і зіграти на цьому, щоб купити за нижчою ціною залізного коня? Звичайно ж, ви купите автомобіль вже дешевше заявленої вартості.

Або ось ще приклад: машина після серйозного ДТП. Умільці то її зібрали, полагодили і, природно, перефарбували. Але навіщо вам ця купа металобрухту, яка буде регулярно доставляти вам клопоти і псувати нерви. До того ж, це призведе до додаткових серйозних витрат в майбутньому. Крім цього, авто після ДТП в будь-яку хвилину може дати збій в роботі і невідомо до яких наслідків це може призвести.

Якщо вже і купити таку машину – то радше на запчастини, не більше.

Що ж це за прилад – товщиномір?

Товщиномір – це невеликий прилад, який проводить вимірювання товщини ЛКП. Випускають різні модифікації товщиномірів. Але для отримання достовірного результату перевірки, краще використовувати професійні товщиноміри. Не порівнюйте, будь ласка, товщиномір з викруткою або дрилем. Вам не доведеться їм користуватися постійно. І, отже, не має ніякого сенсу купувати його в господарство. Набагато доцільніше звернутися з цим питанням до фахівців, які чітко проведуть перевірку товщини ЛКП. Саме професійні прилади використовують в автосервісі «TopAuto», який також проводить ремонт автомобілів марок Toyota і Lexus.

Досвідчені фахівці виконають повну перевірку ЛКП товщиноміром і видадуть авторитетний висновок за фактом перевірки. Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві виконує перевірки товщиноміром будь-якої складності і будь-якої марки автомобіля. Автосервіс «TopAuto» – це більше 10 років досвіду і тисячі вдячних клієнтів. Тому сміливо звертайтеся і фахівці «TopAuto» виконають будь-яку, навіть саму серйозну перевірку ЛКП.