Перевірка вогнів заднього ходу

Справність світлових сигналів автомобіля, безсумнівно, важлива, так як це безпосередньо впливає на безпеку руху. Керувати автомобілем з несправними освітлювальними приладами також забороняється правилами дорожнього руху абсолютно в будь-якій країні світу. Важливо стежити, щоб освітлення автомобіля було повністю справно, в тому числі і вогні заднього ходу.

Існує ряд несправностей, при яких вогні заднього ходу не функціонують:

  • перегорілі лампи;
  • окислені контакти;
  • вийшли з ладу запобіжники;
  • втрата «маси»;
  • вийшов з ладу датчик заднього ходу;
  • негерметичність і потрапляння вологи.

Найлегша проблема – згоріла лампочка, адже не складає праць поміняти її. Якщо окислились контакти, все теж не так погано. Вам буде потрібно тільки демонтувати блок вогню заднього ходу і зачистити їх. Втрачена «маса» усувається таким чином. Вона повертається на місце, а згорілі і вийшли з ладу дроти змінюються на нові, і при цьому їх необхідно продзвонити.

Якщо причина криється в поламаних запобіжниках, то їх необхідно замінити на нові. Що вийшов з ладу датчик заднього ходу не підлягає ремонту, тільки заміні. Буває і так, що виходить з ладу сам перемикач вогнів заднього ходу. Але перед тим як лізти усувати несправність, необхідно переконатися, що причина знаходиться в ньому.

Для цього потрібно завестися, переключитися на задній хід і зробити замикання контактів. Далі дивимося на зажевріли ліхтарі. Щоб переконатися, що причина знаходиться в перемикачі, витягуємо його, і мультиметром перевіряємо, чи є замикання на контактах. Якщо замикання відбувається нормально, обов’язково повертаємо його на колишнє місце. У разі його заміни, про всяк випадок перевірте якість пайки, щоб при експлуатації машини контакт не відійшов, інакше все доведеться робити заново.

Якщо раптом ви зіткнетеся з цією проблемою, і на якомусь етапі у вас виникнуть проблеми, автоелектрики сервісу «TopAuto» зможуть вам допомогти, або все зробити замість вас.