Перевірка основного світла

У якісному автомобілі присутні близько 200 джерел світла, як головних, так і не помітних для очей. Якщо відсутність деяких може тільки створювати незручності, то таке світло, як основний – є питанням безпеки не тільки водія, але і інших учасників руху.

Принцип роботи основного світла автомобіля не змінюється з п’ятдесятих років минулого століття. Згодом він тільки вдосконалюється. Але це зовсім не означає, що перевірка основного світла може бути зроблена абияк. Щоб освітлення дорожнього полотна було максимально хорошим, потрібно стежити за розсіювачем.

Наприклад, на ньому можуть з’явитися дрібні подряпини навіть через витирання ганчіркою в сухому стані. З’являється бруд і пил також здатні поглинати частину світу, в результаті чого випромінювання світла вже не буде такою гарною. А більший сміття і зовсім може вивести з ладу фару, так як має властивість пригорати до фарі.

Не забувайте, що ставити нештатні лампи небажано. У більшості випадків потрібна заміна самої фари через особливості її геометрії, навіть якщо вона є дуже схожою. Так, наприклад, зміна галогенової лампи на ксенонову сумнівної якості, викличе одні лише розчарування, так як якість освітлення вийде краще але ненадовго. Ксенонові лампи сумнівної якості випалюють відбивач в фарі, після чого пучок світла стає слабкішим. Важливо стежити перед кожною поїздкою, щоб фари володіли однаковим світлом, і, звичайно ж, обидві горіли.

Навіть якщо прибрати питання про безпеку, все ми знаємо, що експлуатація транспортного засобу з несправним основним світлом категорично і суворо заборонена. Обов’язково потрібно стежити за справністю електропроводки в автомобілі. Ось ви знали, що окислення на ній можуть погіршити освітлення на п’яту частину? По можливості також необхідно зрідка міняти лампи. У збереженні якості світла може також допомогти полірування фар.

Для заміни лампи головного світла на деяких автомобілях доводиться знімати фару цілком. Для цього потрібно не тільки замазатися в грязі але і вміти правильно розібрати автомобіль щоб нічого не поламати. Особливо коли в фарах головного світла встановлено Ксенон. Рекомендуємо приїхати на автосервіс «TopAuto». Фахівці автосервісу це зможуть зробити швидко і якісно. СТО «TopAuto» спеціалізуються на автомобілях марки Toyota і Lexus.