Перевірка підсвічування номерного знака

З підсвічуванням автомобільний номер стає читабельним в темний час доби. За законодавством України, будь-ТС, яке пересувається по суспільних дорогах, має мати можливість висвітлювати номерні знаки. За несправність цієї підсвічування передбачений штраф.

Всі ми прекрасно знаємо, що бувають такі інспектори, які готові причепитися за будь-яку дрібницю. Власне, з цих дрібниць і починається пред’явлення документів. І раптом вас просять включити підсвічування номерів (ви їдете днем), а її або немає, або вона несправна.

Інспектор має право виписати штраф в розмірі, який передбачений законодавством. Більш того, він має право відсторонити водія від керування автомобілем, і заблокувати колеса. Але і це ще не все. Нарешті, він має право відбуксирувати автомобіль на штрафну стоянку і змусити водія усувати несправність.

Цей закон поширюється аналогічно і забрудненим номерним знакам. Тому перевірка підсвічування повинна виконуватися перед кожним виїздом їх гаража. При цьому неважливо, який час доби. Ця перевірка виконується легше легкого, і повинна виконуватися поряд з перевіркою головного світла, гальм, а також тиску в шинах.

У разі виникнення несправності, відремонтувати підсвічування номерного знака можна власними силами. Однак якщо ви абсолютно не дружите з електрикою, то краще поїхати на СТО, де за невелику суму вам все полагодять в найкоротші терміни. Якщо лампочка не горить над номерним знаком, можливо, вона просто перегоріла. Як ви пам’ятаєте, на старих автомобілях стояла звичайна лампочка з малою потужністю.

Сучасні ж автомобілі укомплектовуються світлодіодами. Вони і світять яскравіше, і довговічніше. Замінюються вони, як і будь-яка інша лампочка. Ну а якщо щось сталося з проводкою автомобіля, рекомендуємо звернутися до автоелектрика на автосервіс «TopAuto». На якому вже багато років в основному ремонтують Автомобілі марки Toyota і Lexus.