Перевірка підвіски системи Air Suspension

Підвіска системи Air Suspension дуже добре зарекомендувала себе на японських позашляховиках. Але, як водиться, вічних механізмів не існує в принципі. Однак гарантовано можна збільшити термін її служби, якщо виконувати перевірку і діагностику. Як правило, ремонт підвіски системи Air Suspension обходиться не дуже то й дешево.

Основною причиною поломки такої підвіски служить сама експлуатація автомобіля на наших чудових дорогах. Крім того що їх стан, м’яко кажучи, залишає бажати кращого, так і хімічний склад бруду восени-навесні є кричущим. У ній міститься величезна кількість різноманітних реагентів, які можуть зіпсувати не те що підвіску, але, і, звичайно ж, дорогоцінний кузов.

Першими з ладу починають виходити прогумовані деталі, які розтріскуються і пропускають повітря. У слідстві, в підвісці Air Suspension не може забезпечуватися нормальний тиск, і як продовження – зростання тиску на компресор і його поршневу систему. Поршні стають схильні до більш швидкого зносу, і компресор не створює необхідного тиску за потрібний час.

Про це «дізнаються» датчики, і починають гратися з компресором, то вимикаючи, то включаючи його. Як загальний знаменник неправильної роботи – підвіска Air Suspension починає виходити з ладу. Щоб цього не траплялося, необхідна перевірка підвіски системи Air Suspension.

Якщо ви володієте великою кількістю знань в японських позашляховиках, то зможете впоратися самостійно. Для цього вам знадобиться, як мінімум, рівний майданчик. Бажано, щоб перевірка Air Suspension виконувалася на стенді для розвалу-сходження. Не забудьте взяти пару головок і накидних ключів, а також рулетку, щоб заміряти положення коліс. Міряйте попарно!

У разі, якщо положення коліс відрізняється від тих, що в документації, змініть положення тяг. Щоб опустити кузов вниз, відповідно, тягу потрібно вкоротити, а щоб підняти – подовжити тягу. Після цього заведіть автомобіль – підвіска повинна вирівняні. Якщо трапилося таке, що підвіска Air Suspension вийшла з ладу, вам допоможе якісний автосервіс, який спеціалізується на Lexus і Toyota.

Таких «точок» повно в Києві, проте ми порадимо вам звернутися за допомогою на СТО TopAuto, який спеціалізується не тільки на ремонті підвісок різних системи, в тому числі і Air Suspension. У ньому ви зможете отримати високоточну діагностику вузлів і систем автомобіля.