Перевірка протитуманних фар

«Противотуманки» в автомобілі грають одну з важливих ролей у висвітленні. Завдяки їм, можна безпечно рухатися не тільки при поганій погоді, але і в умовах недостатньої видимості, при цьому, якісно освітлюючи дорогу і узбіччя, і не сліпо інших водіїв. Щоб убезпечити на дорозі себе і оточуючих, перевірка протитуманних фар повинна виконуватися своєчасно і якісно.

Хоч у природи немає поганої погоди, від її примх не застрахований жоден чоловік в світі. Так як тепер ми їдемо з включеним ближнім світлом в денний час, багато хто з водіїв вважають за краще ближнього світла саме «противотуманки». Їх несправність може зіграти негативну жарт, тому важливо перевіряти їх не тільки кожен сезон, а при кожному тривалому виїзді.

Причин, чому перестали працювати протитуманні фари не так багато, як може здатися на перший погляд. Всього їх налічується п’ять, а саме:

  • згорілі лампи;
  • вийшли з ладу запобіжники;
  • відсутність контакту в самому реле;
  • непрацююча кнопка їх включення;
  • слабкі контакти в скручування проводів, або ж масі.

Перевірка протитуманних фар, якщо вони не горять, включає огляд всіх перерахованих вище місць. Однак, якщо не горять відразу дві, то причину з запобіжником можна списати відразу, так як такі випадки надзвичайно рідкісні. Щоб перевірити «противотуманки», на японських марках Lexus, Toyota, Honda, Mazda і т.д. , Необхідно розбирати підкрилки а іноді і знімати бампер. Чи не рекомендуємо займатися ремонтом противотуманок самостійно, щоб не поламати нічого зайвого. Зверніться в автосервіс «TopAuto» там це вміють робити добре.

Але якщо ви не маєте можливості приїхати на СТО і у вас не горить одна лампа – поміняйте їх місцями. У разі, якщо вона перегоріла, замініть, а якщо результат той же – прямо до запобіжників. Так як це сама часто виходить з ладу і вразлива деталь будь-якої електричної схеми. У разі чого перевірте проводку, від якої протитуманні фари беруть харчування. Так ви гарантовано знайдете несправність.