Перевірка сигналів повороту

Автомобіль це сама примхлива система з механізмів. Іноді настільки, що незначний дефект може створити ланцюжок умов, в яких життя водія може бути в небезпеці. До такого моменту відносяться також сигнали поворотів. Щоб не сісти в калюжу, необхідно перевіряти їх перед кожною поїздкою.

Сигнали повороту прирівнюються до ламп стоп сигналу. Без їх наявності або коли вони в неробочому стані, експлуатація автомобіля суворо заборонено. Виконати перевірку можна як поодинці, так і з помічником. З нею може впоратися абсолютно будь-який новачок і на будь-якому транспортному засобі, яке має поворотники.

Все що потрібно, включити сигнал повороту і поглянути на нього, що називається, з боку. Перевірити, чи правильне напрям показує одне з положень перемикача сигналів повороту. До речі, якщо ви не знали, справна, також, повинна бути і сповіщає система сигналів повороту. Адже якщо ви не почуєте, що включили сигнал повороту, то можете ввести інших водіїв в оману.

І добре, якщо нічого страшного не трапиться. Якщо лампочка не горить, спробуйте, для початку, замінити її. Ну, або поміняйте лампочки місцями. Якщо не працює лампочка, то просто замініть її. Але, може статися так, що лампочку поміняли, а поворотник все одно не працює. В цьому випадку необхідно «продзвонити» провід, перевірити запобіжники.

Якщо несправність знайдена, обов’язково усуньте – ви, адже не хочете, в разі чого, платити серйозний штраф? До того ж, якщо ви згадаєте ПДР, то знайдете пункт, в якому йдеться про те, що використання автомобіля з такою несправністю суворо заборонено. Якщо ви не зуміли знайти несправність, обов’язково навідатися до автоелектрика щоб відремонтувати несправність в проводці. Якщо вам необхідна допомога автоелектрика звертайтеся на автосервіс «TopAuto». Хлопці практично «напам’ять» знають всі електричні схеми автомобілів Toyota і Lexus.