Перевірка стоп-сигналу

Стоп-сигнал – це один з найпростіших електричних механізмів в сучасній техніці, в тому числі і в автомобілі. За свою майже столітню історію існування він практично не змінився і не втратив своєї популярності – як і раніше необхідний у всіх транспортних засобах. Більш того, обов’язковим елементом загальної системи автомобіля він став тільки в кінці ХХ століття.

Автосервіс по Тойота і Лексус в Києві пропонує огляд, діагностику і ремонт стоп-сигналу для машин всіх марок. Працює цей механізм просто і складається з малої кількості елементів:

  • ліхтарі – в залежності від марки авто і моделі можуть змінювати зовнішній вигляд і відрізнятися додатковими властивостями;
  • проводка;
  • вимикачі – кріпляться на педалі гальма в авто.

Несправними можуть виявитися всі елементи електричної системи. Але найчастіше це відбувається саме з освітлювальними приладами або вимикачами.

Проблеми зі стоп-сигналом: що не так?

Часто водії помічають, що стоп-сигнал не працює або виконує свої функції лише через раз. В такому випадку, ймовірно, виходить з ладу вимикач, незважаючи на те, що загальна конструкція проста за своєю структурою.

Причиною несправності може стати все, що завгодно: окислилися контакти на гнізді для кріплення лампи стоп-сигналу або ж проблема в самій педалі гальма. Ви не впізнаєте справжню причину несправності без огляду фахівців.

Які ознаки того, що вам доведеться звертатися в спеціальний сервіс?

  1. Стоп-сигнал працює не в кожному випадку.
  2. Вогні все так же світяться, навіть коли водій не натискає на педаль гальма;
  3. Помилка на щитку приладів.

Ігнорувати несправність вимикачів або ж всієї системи – неправильно з вашого боку. Так ви перетворюєтеся в потенційного учасника ДТП. А крім цього, ви можете ще й стати володарем штрафу від поліції за порушення правил їзди.

Чому обирають нас?

Автосервіс «TopAuto» існує і успішно виконує свою роботу. У нас більше 10 років досвіду. Наш автосервіс спеціалізується на ремонті Toyota Lexus. Звертаючись до нас за допомогою, ви отримуєте якісне обслуговування, ретельну перевірку вашого автомобіля, діагностику виявлених несправностей і ремонт при необхідності.