Перевірка паливної системи

Від того наскільки добре налагоджені механізми в автомобілі, залежить його робота, і витрата палива може бути цілком економічним. Якісно працює паливна система дозволить добити малого витрати, і на додачу до всього, зуміє захистити двигун від швидкого зносу і потреби ремонту. Саме тому перевірка паливної системи важлива для кожного автомобіля.

Існує цілий ряд причин, чому необхідно виконувати перевірку паливної системи. Одна з найголовніших – якість палива. Всі ми знаємо, що на вітчизняному ринку не всі крапки його реалізації відповідають заявленим якостям бензину. І якщо дідівський «Жигуль» міг зжерти 76-й за милу душу, то спробуйте нагодувати таким Лексус або Тойоту.

У зарубіжних автомобілях паливна система являє собою один з найскладніших механізмів у всьому авто. Через неякісне пальне, буквально кожен механізм може засмітитися сторонніми домішками. Особливо це стосується форсунок двигуна – через їх забруднення мотор схильний перегріву і нестійкої роботи.

Так як паливна система це ланцюг складних механізмів, догляд за нею – справа важлива. Якщо в роботі вашого автомобіля намітився збільшена витрата палива, двигун почав втрачати потужність і при його роботі з’явилися дивні шуми – ймовірно, паливна система потребує перевірки. Щоб зробити перевірку, особливо якщо у вас Toyota або Lexus, слід звертатися тільки в перевірений автосервіс.

Наприклад, як TopAuto, який знаходиться в Києві. Гарантією якості виконуваних робіт служить значна клієнтська база і бездоганний досвід робіт більш десяти років. Щоб виконати перевірку паливної системи, необхідно дуже точне і сучасне обладнання. Навряд чи у кого воно буде припадати пилом в гаражі, вірно? Найбільш ймовірними причинами збоями в роботі системи подачі палива є:

  • несправність ТНВД;
  • засмічення в топливопроводах і фільтрах;
  • порушена герметичність;
  • наявність сторонніх рідин, наприклад, води.

При перевірці буде проведена діагностика всіх вузлів, а дані будуть виведені на спеціальний монітор.

Щоб уникнути затоки неякісного палива, намагайтеся заправлятися тільки в будні дні і на одних і тих же заправках. Чи не відвідуйте АЗС, які знаходяться біля виїзду з міст. І пам’ятайте, що ви маєте право вимагати мірник, який повинен бути наданий на першу вимогу. Те ж стосується і паспорта на паливо, який зобов’язаний надати власник АЗС.