Перевірка гальмівних супортів і їх направляють на заклинювання

Система гальм – один з найважливіших комплексів в автомобілі, який відповідає за безпеку руху. Цей механізм надзвичайно вимогливий до уваги і діагностиці. Перевірка гальмівних супортів повинна проводитися регулярно. Чи варто говорити про те, що ремонтувати гальма обов’язково?

Функція гальмівного супорта полягає в створенні необхідного гальмівного зусилля, яке необхідно для гальмування авто. З боку водія це виглядає таким чином. При натисканні педалі, створюється тиск в магістралі гальм. Далі воно передається на супорти гальм і поршні, за допомогою яких фіксуються гальмівні колодки. При гальмуванні стискаються колодки, які сприяють уповільненню руху.

Але гальмівні супорти мають і інший ефект – нагрівання. При підвищенні температури відбувається нагрів гальмівної рідини. Супорти брендових виробників гарантують високі якості запчастин.

Гальмівні супорти мають кілька ознак, при яких вони перебувати в несправному стані:

  • при гальмуванні на будь-якій швидкості, автомобіль починає відводити в бік;
  • для зниження швидкості водій прикладає сильне зусилля;
  • навпаки – для гальмування не потрібно ніяких зусиль, через що зниження швидкості може бути різким;
  • пульсування педалей гальмування;
  • раптове опір при зниженні швидкості;
  • блокування гальм – з’являється як при досить сильному, так і при найменшому зусиллі.

Найбільш часта причина виходу з ладу супортів гальм – їх заклинювання. Це легко можна побачити, якщо провести демонтаж супортів – колодки будуть нерухомі. Причина, швидше за все, криється в іржі, яка зібралася на супортах, і заважає переміщенню.

Щоб виправити цей недолік, знадобиться всього лише наждачка, щітка і напилок. Зчищають іржу, далі обробляємо мастилом, яка витримує високі температури. Якщо на гальмівному супорті присутні сліди вироблення запчастини, то ніякої напилок не допоможе. В такому випадку гальмівний супорт повинен бути замінений.

А якщо ви не володієте достатніми знаннями в цій області, то загляньте в хороший автосервіс. Один з таких – TopAuto, який знаходиться в Києві і вже більше 10 років радує своїх клієнтів чудовою роботою по ремонту та діагностиці. У цьому автосервісі працюють з японськими автомобілями марок Toyota і Lexus.