Перевірка рівень масла в двигуні

Вимірювання тиску мастила — обов’язкова процедура ТО автомобілів. Сьогодні кожен автовласник має розуміти причини різкого зниження тиску мастила, чинники, що вказують на цю обставину, і негайно реагувати на подібну несправність.

У нормальних робочих умовах моторне мастило активно циркулює по системі, змащуючи й охолоджуючи деталі. Воно є робочою рідиною, додатково вимиває бруд, нейтралізує вплив агресивних складників. Недостатня кількість мастила призводить до того, що деталі функціонують всуху. Як наслідок відбувається:

  • передчасне зношення вузлів;
  • заклинювання двигуна в результаті масляного голодування;
  • блокування роботи вузлів.

Занадто високий тиск викликає витискування сальників, протікання прокладок, ущільнювачів, закидання мастила у вузли, які для цього не пристосовані.

Невчасне звертання на СТО може стати причиною необхідності ремонтних робіт.

Методи вимірювання тиску мастила

Київський автосервіс TopAuto здійснює професійне вимірювання тиску мастила у двигуні з використанням професійного устаткування за доступною ціною.

Сучасні автомобілі Лексус і Тойота оснащені спеціальними датчиками, які сигналізують про зниження рівня мастила порівняно зі встановленими нормами.

Щоб моторесурс транспортного засобу був у нормі, слід здійснювати регулярну перевірку тиску мастила в автомобільному сервісі. Аварійна лампочка тиску мастила розташована на панелі приладів і засвічується в разі зниження показників. У деяких моделях є спеціальний звуковий супровід. Але краще не чекати на цей сигнал і періодично здійснювати діагностику на СТО. Вартість процедури є прийнятною, до того ж вона дозволить заощадити на капітальному ремонті й забезпечити повноцінне функціонування транспортного засобу. Також у TopAuto можна замовити деталі.

Досвідчені майстри зможуть виміряти тиск мастила спеціальним манометром, виявити несправності й усунути їх без серйозної шкоди для двигуна. Професійний цифровий вимірювач дозволить визначити рівень тиску без похибок.

Дізнатися про проблеми з тиском можна, виходячи з аналізу загальної роботи автомобіля. Так, записатися на консультацію та перевірити тиск мастила у двигуні необхідно достроково, якщо:

  • двигун працює незвично шумно;
  • чутний стукіт гідрокомпресорів, якщо вони встановлені, а також є інші сторонні звуки;
  • відбувається мигтіння лампочки на холостому ходу, періодичне загоряння під час руху та тривале горіння.

Причиною зниження мастила може бути його розрідження внаслідок потрапляння антифризу або палива в картер. Сервіс TopAuto допоможе клієнтам підтримувати функціональність транспортного засобу й гарантувати безпеку його пересування.