Перевірка стану та рівня гальмівної рідини

Безпечна експлуатація автомобіля залежить від безлічі важливих чинників. У тому числі і від справної гальмівної системи. Напевно багато водіїв вважають, що цей вузол в машині є найбільш важливим. Працездатність гальмівної рідини також відноситься до вищесказаного, так як від неї, в свою чергу, також залежить дуже багато чого.

Перевірити стан гальмівної рідини, а також її рівень – це ще простіше, ніж відкрутити колеса. Завдяки сучасним технологіям, її перевірка можлива декількома способами. Бувалі автовласники можуть визначити її ефективність тільки по одному кольору. Перевірка також може бути виконана кишеньковими тестерами.

Всі ми знаємо, що рідина в гальмах є дуже примхливою. Напевно, жодна субстанція в авто не вбирає в себе вологе повітря. Критичним змістом води в ній є відмітка в 3%, визначити таке можуть тільки на СТО, або за допомогою тестуючого пристрою для «тормозухі». Уже на цій кількості гальмівна система може «від’їхати». Погодьтеся, це буде дуже неприємний момент.

Через всього перерахованого вище і необхідно періодично перевіряти рідину. Для цього існує кілька простих способів. Знайти резервуар можна, звичайно ж, під капотом, з боку водія. Зверніть увагу, що на нових автомобілях стоять дві позначки – мінімум і максимум рідини, при нагоді долийте.

Оцінити її якість за кольором так само дуже просто. Її звичайний колір близький до прозорого. Однак якщо вона надто здається темною, то, швидше за все, вона потребує заміни. На цьому тестування «тормозухі» тільки починається. Для подальшої перевірки гальмівної рідини вам знадобляться звичайні лакмусові смужки.

При зануренні в гальмівну рідину смужка повинна змінити колір тільки в тому випадку, якщо рівень міді значно високий. Тепер гарантовано можна її змінювати. Зазвичай заміна гальмівної рідини повинна відбуватися, в середньому, раз в 15 місяців. На упаковці від виробника є найбільш точна інструкція.

А якщо ваш автомобіль марки Лексус або Тойота потребує заміни гальмівної рідини, вам дійсно потрібно заглянути в автосервіс TopAuto. Це СТО цікава тим, що вже більше десяти років спеціалізується виключно на цих іномарках. Також ви зможете отримати професійну діагностику на сучасному обладнанні і якісний ремонт для поломки будь-якої складності.