Розвал-сходження 3D

3D розвал-сходження є процедурою, за допомогою якої здійснюється регулювання кута положення передніх і задніх коліс автотранспортних засобів. Якщо вони виставлені неправильно, це негативно впливає на безпеку руху, керованість автомобілем. Також положення коліс має значення для рівномірного зношення шин, величини витрати палива.

Сервіс TopAuto робить діагностику кута положення коліс і регулює його, використовуючи комп’ютерний розвал-сходження. Такі роботи зазвичай замовляють через кожні 10 тис. км пробігу.

3Д розвал-сходження також необхідно замовити в таких випадках:

  • втрата рівня керованості транспортним засобом;
  • нерівномірність зношення шин;
  • аварійне зіткнення, коли ремонтні роботи вже завершені.

Замовляйте розвал-сходження 3D у професіоналів!

Співробітники професійної СТО мають необхідне устаткування, щоб із точністю виставляти кути положення передніх і задніх коліс, забезпечувати їх правильне положення, підвищувати рівень керованості транспортним засобом і забезпечувати безпеку водіння. Вартість розвал-сходження 3D відповідає якості робіт.

3D розвал-сходження в Києві сервіс TopAuto пропонує для Тойот і Лексусів. Наявність передового сучасного устаткування надає можливість із мінімальною похибкою діагностувати та здійснювати регулювання. Персонал СТО здатен виявити щонайменші відхилення в положенні коліс і відрегулювати їх. Щоб зробити розвал-сходження 3D, важливо мати достатню площу сервісу та якісне устаткування, забезпечити відповідну підготовку персоналу. Тому далеко не всі автосервіси можуть надати таку послугу.

3D розвал-сходження гарантує безпеку

Комп’ютерне розвал-сходження за допомогою інноваційного устаткування персонал компанії здійснює понад десять років. На екрані фахівець бачить тривимірне зображення. Це стає можливим завдяки тому, що на колеса автотранспортного засобу встановлюються спеціальні контрастні мішені. 3D розвал-сходження здійснюється за допомогою камер, призначених для реєстрації положення позначок у просторі. Отримані камерами дані передаються на комп’ютер, оснащений спеціальною програмою, призначеною для їх обробки.

Ми пропонуємо високоточний 3Д розвал-сходження в Києві, тому всі власники різних моделей Тойота і Лексус мають переваги обслуговування на сучасному устаткуванні.

Розвал-сходження 3Д передбачає обробку отриманих даних і їх звіряння з еталонними значеннями, які є в пам’яті для кожної моделі. У результаті майстер отримує рекомендації комп’ютера щодо необхідності регулювання та величини, на яку знадобиться змінити положення кожного колеса.

Скільки коштує зробити розвал-сходження на Оболоні?

Пропонований комп’ютерний розвал-сходження в Києві при регулярному проходженні забезпечує:

  • керованість транспортним засобом;
  • стійкість на дорозі;
  • економна витрата палива;
  • зниження зношення покришок;
  • зменшення вірогідності занесення при повороті.

3D схід-розвал гарантує безпечне й комфортне водіння. У TopAuto ви можете записатися на цю послугу за вигідною ціною. Остаточна вартість залежить від моделі автомобіля та складності робіт.

Наша ціна розвал-сходження 3D коліс у Києві вас приємно здивує. Скористайтеся можливістю замовити професійний сервіс — персонал TopAuto завжди до ваших послуг!