Ремонт блоку циліндрів двигуна

Блок циліндрів двигуна – це його важлива деталь, яка виконує роль кріплення для основних механізмів двигуна і придушення шуму мотора. Всі ці механізми відчувають велике механічне і термічне вплив під час експлуатації авто.

Замінити блок циліндра на новий досить витратний захід, тому наші фахівці, у яких більше 10 років досвіду, рекомендують не затягувати з його ремонтом.

Основні види несправностей і в чому їх причина

Перед початком проведення ремонтних робіт автомеханіки автосервіс «TopAuto» з’ясують де ж саме виникла несправність і що до цього призвело. У більшості випадків вдається виявити такі поломки блоку циліндра двигуна:

  • Значне пошкодження поверхонь. До цього призводить робота двигуна і уникнути появи такого дефекту неможливо. Так як Ви купували авто, щоб їздити, а без працюючого двигуна це неможливо.
  • Вихід з ладу клапана або його сідла. Як наслідок призведе до пошкодження циліндру зверху.
  • Вихід з ладу шатуна. Причина – недостатня мастило підшипника, а, отже, сильне тертя, яке призвело до перегріву і подальшого його обриву.
  • Знос гільзи – поява тріщини. Причина – сильно туго затягнуті болти або під впливом води на гільзу.

Загальною причиною для всіх поломок блоку циліндра є перегрів двигуна.

Етапи ремонту

  1. Знімає навісні деталі.
  2. Технологічна чистка від бруду, мазути, які не дають виявити дефекти.
  3. Безпосереднє виявлення дефектів блоку циліндрів. Якщо були знайдені мікротріщини, то таке обладнання не підлягає ремонту. Тобто проводиться демонтаж старого блоку і установка нового.
  4. Проведення ремонту, який складається з: розточення блоку, гільзовка блоку і його хонингования.

Розточування дозволяє домогтися чітко циліндричної форми всіх циліндрів і усунути всі грубі нерівності на їх поверхні. Хонингование дозволяє домогтися практично ідеально рівній поверхні. Гільзування – установка нових гільз в циліндри. Проходить двома способами: під дію азоту або термічним впливом.

Від якості виконуваних робіт залежить вся працездатність двигуна. Тому абсолютно точно не треба такий вид ремонту довіряти механіку-самоука. Це може привести до повного виходу з ладу блоку циліндра, а значить до великих фінансових втрат.

Звертайтеся в автосервіс по Тойота і Лексус в Києві і тут вам виконувати ремонт Toyota Lexus на вищому рівні за доступними цінами.