Ремонт елементів кузова

Досить часто в автосервіс «TopAuto» прибувають c аукціонів Америки машини марки Toyota Lexus, яким потрібно частковий ремонт кузова. Мова йде про те, щоб відновити або поліпшити стан певної деталі, яка в більшості випадків знімається (крім задніх крил і даху).

Дефектами можуть бути як подряпини, так і вм’ятини, відколи, відрив частин, наскрізні отвори. На сервісі «TopAuto» існують окремі ділянки, де ремонтують або змінюють певні кузовні деталі. Також розрізняються технологи ремонту. Наприклад, тріснув бампер можна відновити методом склеювання, пайки, зварювання, термонагрева, застосування стекловолоконной шпаклівки і особливої ​​вирівнює грунтовки.

Ремонт елементів кузова, які можна тимчасово демонтувати

Радіаторна решітка

Декоративний елемент має захисні властивості, які оберігають радіатор від механічного руйнування. Решітка буває металевої (автомобілі преміум-групи) і пластикової. Розриви металу виправляються зварюванням, а пластика – епоксидним склеюванням, термозваркою.

Кришка багажника і капот

Неглибокі подряпини і потертості прибираються беспокрасочное методом: в хід йдуть олівці, пасти і полірують воски. Вм’ятини без заломів випрямляються вакуумним методом, а ті, що мають пошкодження до металу, заломи і наскрізні дірки, мають потребу у видаленні ЛКП, усунення недоліків і наступних етапах пошарового нанесення малярного «пирога» (захисту від окислення, шпаклівки, грунтовки, емалі).

Великі зміни в конфігурації капота і багажника виправляються після демонтажу деталей.

Крила

Особливість цих запчастин в тому, що передні деталі кузова авто знімні, а задні – стаціонарні. Коли виявляється, що ремонт на передній частині недоцільний, крила потрібно замінити новими. Задні аналоги після зминання або великих дефектів від ударів завжди намагаються вирівняти, так як в противному випадку доведеться деталь вирізати і приварювати заміну. Так роблять у випадках надмірної витяжки увігнутої частини і настала кінцевої деформації ребер жорсткості.

Лакофарбові дефекти відновлюються за стандартним зразком. З вм’ятинами успішно справляються споттери, рихтування дозволяє повернути кузовний деталі колишні контури, підготовчі роботи створять основу, готове під фінішну фарбування. Процес завершується поліруванням крила.

Бампер

Ремонт пластикових деталей затребуваний на кожній СТО. Бампер особливо часто страждає в ході неправильних дорожніх маневрів. Досить невдало «здати назад», не помітити високої бровки, наштовхнутися на малопомітна перешкода, занадто наблизитися в пробці до попереду стоїть – і вже можна очікувати подряпини або розлому деталі.

Подряпини є найбільш щадними ушкодженнями. Тріщини в процесі їзди здатні перетворитися в розломи, вм’ятини бувають глибокими і малими, а якщо не пощастило і вийшов пробою, то доводиться до лагодження їздити з відвалився фрагментом.

Термозварювання, нагрів будівельним феном, склеювання, використання полімерних продуктів з’єднують шматки в єдине ціле. Ламінуванням замінюють втрачені частини. Бампер знімається, тому не потрібно плівкою вкривати сусідні деталі.

Двері

Двері пошкоджуються не тільки при їзді, але і на паркувальному місці. З подряпинами впоратися можна швидко, а якщо порушена конфігурація, то знадобиться знімати з петель, витягувати дверні карти і виробляти процес молотком зсередини. При дефектах, що становлять до 20% від всієї поверхні двері, можна попрацювати споттер. Поводятся кузовні роботи (зварювання, рихтування), завершує процес малярка. Коли удар вплинув на конструктивну здатність, зруйнувавши каркас, двері доведеться замінити.

Ремонт пластикових деталей кузова автомобіля, а також металевих проводиться на столичному СТО TOPAUTO, правий берег Дніпра. Обслуговуємо машини бізнес- і преміум-сегмента.

«TopAuto» – лучший автосервіс в Києві по ремонту Toyota Lexus

Наші фахівці не тільки дадуть відповідь на всі питання, але і якісно зроблять роботу будь-якої складності. Крім заміни окремих запчастин кузова, ми займаємося ремонтом Toyota і Lexus на вищому рівні. А все тому, що за нашими спинами вже більше 15 років досвіду.

Для того, щоб зв’язатися з нами, зателефонуйте будь-якому контактним номером. Вам дадуть відповідь протягом одного робочого дня. Чекаємо вас на діагностику в Києві.