Фарбування подряпин авто

Подряпини – невід’ємний супутник кожного водія. Природа з появи досить обширна: кігті птахів або котів, які падають гілки, крижинки, вискакують з-під коліс частки дорожнього покриття, хуліганські витівки підлітків. Найчастіше автолюбитель бажає швидким і недорогим способом поліпшити естетику кузова, стекол, іноді потрібне видалення подряпин з дисків авто.

Дрібні дефекти зачіпають тільки лак. Їх часто не видно на злегка курній машині. Середні подряпини ушкоджують лак, фарбу, глибина з доходить до шару грунтовки. У разі, коли пошкодження стосуються верхнього шару і не мають заглиблень до металу, видалення подряпин на авто можна виробляти без фарбування.

Методи усунення дрібних пошкоджень ЛКП

  • Використання автокосметики у вигляді олівців, паст.

– Олівець для видалення подряпин здатний заповнити і візуально згладити дуже вузьку, дрібну тріщину ЛКП. Особливість олівців – в наявності пігменту, який можна підібрати під колір автомобіля.

– Паста вимагає затірки, а значить – додатки певних фізичних зусиль. Тут важливо не довіряти сліпо рекламі, а орієнтуватися на якість відгуків.

  • Полірування. Ручний метод трудовитрат і не вигідний, якщо на кузові безліч смужок. Робота за допомогою засобу для полірування інструменту і воску вважається більш продуктивної і якісної.

– Після обробки однорідним складом площину набуває

характерний блиск. Видалення подряпин на пластику авто дає

хороший естетичний результат.

– Використовуючи замість монохромного поліруючої пасти

мелкоабразівной , вдасться прибрати шорсткі потертості і

поверхневі відколи, що не доходять до емалі. Не рекомендується

надмірно захоплюватися цим видом обробки поверхні, так як

згодом зітреться весь лак, а колір фарби трохи

потьмяніє.

Що скажемо про рідкий поліроль

Подібні засоби для видалення подряпин на авто не прижилися на СТО через недовговічності ефекту. Рідкий препарат має ефект , аналогічний неабразивні полированию. Результатом стає наповнення отворів відновлювальних продуктом ( тефлон , віск) і створення на поверхні малоадгезівной плівки. Для цього методу характерна доступність проведення процедури відновлення і мінімальна кількість використовуваних предметів (м’яка серветка плюс засіб).

При поліролі з активним восковим компонентом покриття витримає 2-3 мийки, а з тефлоном – не більше 5-ти мокрих процесів. Сюди можна включити і сезонні опади: краплі дощу будуть активно барабанити по поверхні кузова, зменшуючи силу зчеплення полироля з поверхнею автомобіля.

Купити Renumax для видалення подряпин на авто, скористатися олівцем, воском або звернутися в автосервіс « TopAuto » – право вашого вибору. Ми гарантуємо високу якість виконання робіт без права на помилку. Величезний досвід дозволяє нам безпомилково вибирати спосіб усунення дрібних дефектів ЛКП, щоб клієнт міг без проблем користуватися автомобілем в різні кліматичні сезони. Видалення подряпин на авто виробляємо 5 днів в тиждень на таких марках як Toyota , Lexus .