Ремонт блоку KDSS

Ставши щасливим володарем позашляховика Тойота або Лексус, його власник практично не замислюється про корисні функції системи кінетичної стабілізації підвіски або іншими словами KDSS. Дана система служить для зниження крену машини при їзді по хороших дорогах на великій швидкості, а також значно покращує керованість авто по бездоріжжю. Але на жаль систему KDSS теж потрібно іноді ремонтувати.

 

ПРИНЦИП РОБОТИ KDSS

Система сконструйована таким чином, що під час пересування авто по рівній дорозі, вона знаходиться в спокійному стані. При русі автомобіля по бездоріжжі чи в поворотах, рідина в циліндрах циркулює, тим самим підвищуючи маневреність. Минаючи пагорби та інші нерівності, коли підвіска виконує свої функції на межі ходу, артикуляція мостів знаходиться значно вище.

ОБСЛУГОВУВАННЯ І РЕМОНТ СИСТЕМИ

З огляду на те, що KDSS вважається електронною системою, водій практично не вивчає принцип її будови і роботи. Однак, виробник радить в обов’язковому порядку проводити її технічне обслуговування, забезпечуючи належну роботу авто. Для цього через кожні 80 000 км необхідно проводити заміну рідини в гідравлічних циліндрах, а також проводити перевірку балансу тиску.Якщо ці прості кроки не використовувати, то незабаром потрібно буде дорогий ремонт. Провести належний ремонт Toyota, Lexus рекомендуємо в автосервісі «TopAuto». У нашому спеціалізованому сервісі є все необхідне обладнання для проведення діагностичних робіт. Розглянемо часті причини поломок KDSS:• Часті температурні коливання.• Проникнення вологи в блок соленоїдів.• Надходження солі, сміття та інших хімічних реагентів.• Механічний знос переднього циліндра (стук штока).

 

ДЕ ЗРОБИТИ РЕМОНТ

Відповідні ремонтні роботи та технічне обслуговування KDSS пропонуємо проводити в нашому автосервісі по Тойота і Лексус в Києві. Наші високопрофесійні майстри допоможуть:• Визначити причину поломки за допомогою діагностики.• Проводять належний якісний ремонт, навіть у безнадійних випадках.• Надають відповідні гарантії на надані послуги.Автосервіс «TopAuto» має більше 10 років досвіду, а також гарантує проведення високоякісного ремонту тільки професійними співробітниками. Ціни на послуги, що надаються оптимальні і не перевищують рівня середніх розцінок. Ми цінуємо і дорожимо нашими клієнтами, тому значно економимо ваш час, гарантуємо відмінний результат виконаних послуг, завдяки якому автомобіль прослужить тривалий час і буде радувати своєю ідеальною роботою.