Рихтування кузова авто

Авторихтування — одна з популярних послуг СТО TopAuto. В умовах мегаполісу складно зберегти цілісність свого «залізного коня». Навіть маючи великий водійський стаж, а також чудові навички водіння, не можна поручитися за інших учасників дорожнього руху. До того ж у деяких районах дорожнє покриття не в найкращому стані.

Подряпини, вм’ятини, а також інші дефекти — це не лише неестетично, але й «бомба» вповільненої дії. Навіть порівняно невелике пошкодження металевої поверхні авто може незабаром перетворитися на серйозну проблему, що потребує дорогого ремонту. Ціни на рихтування автомобіля варіюються залежно від ступеня складності процедури.

У ділянці вм’ятини швидко утворюються мікротріщини, до яких потрапляє волога та створюються сприятливі умови для розвитку корозійних процесів. Тому рихтування кузова авто — це бюджетний спосіб запобігти капітальному ремонту й оперативно відновити функціональність, а також зовнішній вигляд транспортного засобу. Вартість рихтування та фарбування набагато нижче за ціну капітального ремонту або нового автомобіля.

Особливості проведення авторихтування на СТО

Кузовний ремонт, або рихтування кузова, у Києві в сервісі TopAuto здійснюється із застосуванням такого устаткування:

  • мініліфтер або присоски. Ці пристосування використовуються в тих випадках, коли вм’ятини не пошкодили фінішне малярне покриття та мають плавні контури. Технологія потребує механічного зусилля та будується на безповітряному прилипанні;
  • спеціальні молотки з відполірованою поверхнею. Інструменти не завдають шкоди лакофарбовому покриттю, із легкістю дозволяють вистукати вм’ятину з протилежного боку. Головне — перед початком ремонту оброблювану ділянку закріпити за допомогою важелів, ковадла, оправки, штампів;
  • споттер, що дозволяє здійснювати ремонт автомобілів, рихтування кузова в Києві методом контактного зварювання;
  • важелі, гаки, ложки для усунення дефектів.

Майстри стверджують, що найпростіше здійснити рихтування машин у Києві з неглибокими вм’ятинами без зрізаних або заламаних країв. В усіх інших ситуаціях треба буде вдаватися до використання напилка, шліфувальної машинки для підготовки поверхні до фарбування. Ціни на рихтування та фарбування авто в цьому разі будуть вищими. Термічний спосіб ремонту також доречний для виправлення дефектів. Він передбачає нагрівання поверхні за допомогою фену й вирівнювання ділянки круговими рухами.

Тонкощі рихтування та фарбування авто в Києві: ціна послуг у TopAuto

СТО TopAuto пропонує замовити послугу рихтування кузова автомобіля в Києві, ціна якої варіюється залежно від складності й особливостей ситуації. Важливо розуміти, що сам процес зварювання, рихтування, фарбування авто в Києві не лише включає вирівнювання, але й потребує від виконавця вправності, чуття, досвіду й логічного мислення. Здавалося б, у чому складність стукнути кілька разів молоточком зі зворотного боку? Тут важливо все: інтенсивність, кількість, місце удару, технологія, інструменти. Мати інформацію такого рівня може тільки професіонал високого класу.

Рихтування та фарбування автомобілів різних марок має свої особливості. У кожної моделі авто своя товщина виготовлення деталей. Метал може бути як занадто тонким, так і досить товстим: від 0,55 до 1,5 мм. Сучасні іномарки мають пластичний матеріал, а представники радянської автоіндустрії, навпаки, оснащені товстим металом, із яким складно працювати. Крім того, не рідкими є ситуації, коли опукла й увігнута ділянка розташовані в безпосередній близькості. Неправильні та нескоординовані дії призведуть до загострення ситуації.

На СТО TopAuto нададуть кваліфіковану допомогу, здійснять рихтування автомобіля за прийнятною ціною.

Переваги рихтування та фарбування автомобілів у TopAuto

Рихтування, фарбування авто в Києві за помірною ціною можливе. СТО TopAuto пропонує прийнятні ціни на рихтувальні роботи, а також інші послуги сервісу. Профільні майстри повернуть автомобілю привабливий зовнішній вигляд.

Команда професіоналів має великий досвід роботи, виконує замовлення своєчасно, гарантує якісний результат, оскільки має набір професійних якостей, характеризується акуратністю та скрупульозністю.

Звернувшись до нас, ви можете розраховувати на рихтування та фарбування кузова автомобіля в Києві за доступною ціною. Ми надаємо послуги з ремонту, підготуємо необхідну документацію, підберемо запчастини й устаткування.

Наші майстри здійснюють рихтування, фарбування Лексуса й Тойоти за прийнятною ціною навіть після серйозних ушкоджень та експлуатації в умовах українського клімату й дорожнього покриття.

Як записатися на авторихтування?

Поспішайте записатися на авторихтування. Зробити це можливо електронною поштою або безпосередньо за телефоном. У нас завжди своєчасне, якісне рихтування та фарбування авто в Києві за лояльною ціною. Майстер із досвідом зможе оцінити проблему, запропонувати варіанти її рішення, зорієнтувати за часом і вартістю.

Ціни на рихтування авто варіюються, але при цьому завжди залишаються доступними. Вартість рихтувальних робіт відповідає їх рівню складності, специфіці застосування технологічної бази й інструментарію.

У TopAuto рихтування авто — це можливість усунути тріщини, подряпини, вм’ятини будь-якої складності на різних ділянках транспортного засобу.